Ana Sayfa Haberler Tergan’dan Modayı Takip Eden Babalara Özel Hediyeler...

Tergan’dan  Modayı Takip Eden Babalara Özel Hediyeler...

Geniş ürün yelpazesiyle erkeklerin de tarzına hitap eden Tergan, modayı yakından takip eden ve konforuna önem veren erkekler için Babalar Günü’nde özel hediye alternatifleri sunuyor. Tergan koleksiyonunda yer alan erkek loaferlar ve sandaletler yaz boyunca ayakların rahat etmesini sağlıyor. Loaferler, kendini her zaman genç hisseden babalara hem günlük hayatlarında hem de seyahatler de eşlik ediyor. Tergan erkek sandalet tasarımları ise yazın enerjisini ve sıcaklığını hissetmek isteyen babaların gönlünü çalıyor. Özel günlerin vazgeçilmezi olan klasik siyah deri ayakkabılar ve makosenler, Babalar Günü’nde hediye seçmekte zorlananların işini kolaylaştırıyor.

İş seyahatlerinin vazgeçilmezi

Tergan koleksiyonunda yer alan iş çantaları, uzun seyahatlerin en özel aksesuarı oluyor. El işçiliği ile üretilen deri çantalar, rahat kullanımının yanında, şık görüntüsüyle de erkekleri cezp ediyor. Babalarına unutulmaz ve özel bir hediye vermek isteyenler Tergan’ın çanta koleksiyonundan birisini seçebiliyor.

Biri babanıza, biri kendinize…

Tergan’ın ayakkabı, çanta ve kemer olmak üzere yeni sezon koleksiyonundan babasına en uygun ürünü almak isteyenler, % 60 indirim fırsatından da yararlanarak kendi ayakkabı dolabına da yeni bir ürünü ekleyebiliyor. Kadın koleksiyonunda, sandalet, terlik, stiletto, dolgu topuk ayakkabı, clutch ve kol çantası olmak üzere geniş bir ürün seçeneği bulunurken, erkek koleksiyonunda da ayakkabıların yanı sıra evrak ve seyahat çantaları dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL