Ana Sayfa Haberler İnci Deri, İstanbul Shopping Fest'te İndirimli Ürünleriyle Alışverişe Renk Katıyor..

İnci Deri, İstanbul Shopping Fest'te İndirimli Ürünleriyle Alışverişe Renk Katıyor..

Yeni sezon tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan İnci Deri, 7 - 29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest coşkusuna tüm yeni sezon ürünlerinde %50 ile %70 arasında değişen oranlarda indirimlerle katılıyor.

Alışveriş, moda, eğlence ve kültür-sanatı bir arada sunan ve bu yıl 7 - 29 Haziran tarihleri arasında 4. kez düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest’te, İnci Deri rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan tüm sezon ürünlerini alışveriş ve moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

İnci Deri 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Macera Dolu Bir Yazı Müjdeliyor

“Macera” ana temasıyla hareketli ve rengarenk bir yazın kapılarını aralayan koleksiyon “Mavi Yolculuk”, “Cennet Bahçesi” ve “Astral Seyahat” isimli 3 farklı temadan oluştu. Öne çıkan ve tüm yaza damgasını vuracak parçalar ise platform babetler oldu.Erkekler Bu Yaz “İnci” ile Daha Rahat

İnci’nin erkek koleksiyonunda ise olabildiğince hafif ve yumuşak parçalardan oluşan casual ve sneaker ürünler, pastel tonun hakim olduğu süet ve nubuk ayakkabılar yer aldı. Ana renklerin eskitilerek ara renklere dönüştürüldüğü ve böylelikle renk yelpazesinin genişletildiği koleksiyonda; zıtların ahengi siyah-beyaz kombinasyonu da varlığını sürdürdü. Kırmızı, saks mavi, beyaz ve yeşil gibi zıt renklerdeki tabanlarla tamamlanan ayakkabılara, sıcak yaz günlerinde mavi, bordo ve krem rengi espadriller ve farklı tonlarda sandaletler eşlik etti. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi makosenlerde farklı blok renkler ağırlığını hissettirdi.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL