Ana Sayfa Haberler Favori’den Babalar Günü’ne Babalar Gibi Hediye...

Favori’den Babalar Günü’ne Babalar Gibi Hediye...

Babalar Günü’nde babanızın şıklığını, Favori’nin “Canım Babam” koleksiyonuyla tamamlayabilirsiniz. Her devrin favorisi altın ile babanızı bu Babalar Günü’nde sevindirin.

Babalar Günü’nde “Babama ne hediye alacağım?” telaşına düşmeyin. Favori “Canım Babam” koleksiyonu ile kalıcı ve eşsiz bir hediye alternatifi sunuyor.  Her zevke hitap edecek modellerde kravat iğnelerinden ve kol düğmelerine kadar pek çok alternatif yer alıyor.  Favori’nin usta tasarımcılarının ellerinde hayat bulan ve  en özel hediyeler arasında yerini alan “Canım Babam” koleksiyonu, babaların yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirecek.

Türkiye’nin 14 ayar altında lider takı firması Favori, “Canım Babam” koleksiyonuyla sevginin tasarım halini kol düğmelerinde ve kravat iğnelerinde yansıtıyor. Günün her saatinde rahatlıkla kullanabilecek tasarımlardan oluşan “Canım Babam” koleksiyonuyla babalar da altının büyülü dünyasını çok sevecek. “Canım Babam” koleksiyonuyla babalara alınabilecek hediye alternatiflerine yeni bir soluk kazandıran Favori sayesinde babalar kol düğmesi ya da kravat iğnesi kullanmayı alışkanlık haline getirecek.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL