Ana Sayfa Haberler 67. Cannes Film Festivali’nde Ünlü Oyuncuların Gözlük Modellerinde Luxottıca İmzası!

67. Cannes Film Festivali’nde Ünlü Oyuncuların Gözlük Modellerinde Luxottıca İmzası!
14-25 Mayıs tarihleri arasında Fransa’da düzenlenen 67. Cannes Film Festivali boyunca ünlü oyuncular şıklıklarını en moda gözlükler ile tamamladı. Premium, lüks ve spor gözlük alanlarında lider Luxottica’nın bünyesindeki markalar ünlülerin tercihi oldu.
Amerikalı sinema oyuncusu Sharon Stone, aktör, yapımcı ve yazar John Cusack, Avusturyalı aktris Cate Blanchet, genç aktris Jennifer Lawrence, Kanadalı ünlü sinemacı David Cronemberg,  İbrahim Ahmed ve İngiliz oyuncu Matt Smith gibi ünlü isimler gözlükleriyle objektiflere poz verdi. Cate Blanchet Giorgio Armani, Jennifer Lawrence Miu Miu markalı güneş gözlüklerini tercih ederken, Sharon Stone, David Cronemberg, Matt Smith, John Cusak ve İbrahim Ahmed ise ikonik modelleriyle dikkatleri çeken Ray-Ban markasını tercih etti. 
 
 
İki kez BAFTA ve iki kez Altın Küre kazanmış Avustralyalı aktris Cate Blanchett, 67. Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda Giorgio Armani Garçonne Koleksiyonu’ndan tercih ettiği güneş gözlüğü ile görüntülendi.
Giorgio Armani Garçonne Koleksiyonu’ndan AR8025K modeli özenli dokunuşlarla üretilip el işçiliğiyle tamamlanmış özel ve seçkin bir model. Geniş hatlara sahip “cat-eye” formundaki güneş gözlüğünün gövdesi ve sapların tüm dış yüzeyi siyah, mavi veya kestane rengi kadife ile kaplanmıştır. Altın kaplamalı metal detaylar ise modele zenginlik katmaktadır. Gövde ve sapları birleştiren halka menteşe, “GIORGIO ARMANI MILANO MADE IN ITALY” plaka ve Giorgio Armani baş harfleri ile donatılmış sap uçları çanta koleksiyonundan esinlenilerek tasarlanmıştır.
 
 
Oscar, Altın Küre ve SAG sahibi Amerika’lı genç aktris Jennifer Lawrence 2014 Cannes Film Festivali’nde şıklığını Miu Miu markasının son yıllarda oldukça dikkat çeken kedigözü formundaki modeliyle tamamladı. Miu Miu’nun 2013-2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan 080S modeli kalın çizgilere ve keskin asetat tonlarına sahip retro tasarımıyla dikkatleri çekiyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL