Ana Sayfa Haberler Sevdalukta Final Bölümü

Sevdalukta Final Bölümü
Adalet Ve Ali İhsan’ın Mutluluğuna Yine Bir Mektup Mu Engel Olacak?
 
Yıllar önce bir mektubun gizlenmesiyle sandığa kalkan Ali İhsan ve Adalet’in aşkı, tam mutlu sona ererken, yine bir mektup yüzünden tehlikeye girer. Düğün hazırlıkları aşamasında ortaya çıkan gizemli mektup, yine ortalığı karıştıracak. Mektubu herkesten gizleyen Adalet, Ali İhsan’la evlenebilmek için birini bulup, ondan bazı soruların cevabını almalıdır.
 
Muhtar Ali’yi Nezarethaneden Hilmiye Mi Kurtaracak?
 
Şenyuva Köyü’nü, olaylarıyla birbirne karıştıran Muhtar Ali, yine yapacağını yaptı. Hesçilerin peşinde olduğu kaset ve paraları Cavit’e kaptıran Muhtar Ali, Cavit’in peşine düşer. Bu sefer planının işleyeceğine emin olan Muhtar Ali, aleyhinde bulunan deliller sebebiyle polisler tarafından yakalanır ve nezarethaneye atılır. Eşi Hilmiye, Muhtar Ali’yi kurtarabilmek için kolları sıvar.
 
Serkan-Gonca-Cemal Üçgeni Çözülüyor!
 
Serkan ve Cemal arasında kalan Gonca artık bir karar vermek zorundadır. Gonca’nın bir karar vermesini isteyen, babası Hayati olunca, işler daha da garip bir hal alır. Bu zamana kadar kızını Serkan ve Cemal ikilisinden uzak tutmaya çalışan Hayati’nin fikirleri Ali İhsan’la konuşunca değişir.
 
Şenyuva Köyü’nde aşklar bir bir  mutlu sona yaklaşırken, Orhan fenalaşır ve bir anda bayılır. Hastaneye kaldırılan Orhan’ın kan konseri olduğunu öğrenen Hayati ve Hayriye yıkılır...

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL