Ana Sayfa Haberler Hüsne Aşeriyor!

Hüsne Aşeriyor!
Hüsne’nin hamileliği Celepoğlu ailesi evinde heyecan, sevinç ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. Hamileliğin etkileri daha ilk günden kendini gösterir:  Hüsne erik aşermektedir. Ama herhangi bir erik değil. Komşu bahçenin ağacındaki zümrüt gibi parlayan eriği ister. Saliha hala o eriği koparmak için helallik almaları gerektiği söyler. Ama komşu evi uzun zaman önce terk etmiş, dahası yıkılması için müteahhite vermiştir. Evin ertesi gün yıkılacağı haberi işleri daha da karıştırır. Hüsne ve Bahattin ev sahibinin peşine düşer.
 
Civan ve Yadigar arasında ipler daha da gerilmiş, Civan evden ayrılacağını yalnız Yadigar'a söylemiştir. Yadigar Civan'ın gidişini izlerken Şahin Altındağ Civan'la ilgili çok önemli bir sırrı öğrenir. 
Ali'den iyice ümidini kaybeden Ceylan'sa Ali nişanlanmadan önce son bir adım atar. Bu adım iki platonik aşığı bir araya getirmeye yetecek midir? 
 
Hüsne gözüne kestirdiği eriğe ulaşmak isterken kendini büyük bir tehlikeye atar. Bütün aile bu tehlike karşısında tek yürek olur. Celepoğlu ailesi bir erik yüzünden kendini hem komik hem de heyecanlı bir maceranın içinde bulur. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL