Ana Sayfa Haberler Mustang 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Mustang 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu
MUSTANG, 2014 yazında kadınlar için güncel trendlerden ilham alan ve farklı stilleri içeren özgün bir denim koleksiyonu sunuyor. MUSTANG, denim kategorisinde yeni “Vegas” kalıbını sadece stretch ürünlerde gerek denim gerekse düz dokuma seçenekleriyle sunuyor. “Chicago”  modeli ile 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun önemli temaları arasında yer alıyor. 
Skinny kalıp şimdi daha geniş ölçekte entegre ediliyor. Düz dokuma kumaşlar kategorisinde seriye eklenen skinnye özgün boyama teknikleri,lüks ve vintage bir görünüm veriyor.
 
MUSTANG’in en önemli ürünlerinden denim ve yıkamalar, 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda daha da aktif olarak kullanılıyor. Üst parçalarda rahat ve sportif bir görünüme odaklanılıyor. Bunu elde etmek için de gömleklerin yüzlerinde yıkama etkilerini daha görünür kılacak ve onları “şehir gömleklerinden” net bir şekilde ayıracak değişiklikler yapılmış. 
Gömlek koleksiyonunda düz, ekose ve pötikareden geniş bir desen yelpazesi sunuluyor. Gömlek kategorisinde ciddi anlamda gelişen kalite, görünüm ve histe algılanabiliyor. 
Öne çıkan diğer özellikler olarak şambre kumaşta denim görünümü ve denim benzeri nitelikler de daha iyi bir his veriyor. 
Koleksiyonun geri kalanındaki sportif, yıkama parçalara kontrast olarak triko kategorisinde MUSTANG iki yanlı baskı ve bitmiş yıkama trikolar seçkin bir görünüm ve mükemmel oturuş sunuyor. 
Tişört ve sweatshirt’lerde inovatif görseller ve desenlerle birlikte daha net sportif görünümler seriyi tamamlıyor 
Indigonun çeşitli kullanımlarına da özel vurgu yapılıyor. Trikolarda, sweatshirt ve tişörtlerde her şey boyama; üstten boyama ve indigoyla sprey boyama. 
 
Foto Galeri İçin Tıklayınız..

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL