Ana Sayfa Haberler Şık Babalar İçin en İdeal Hediye, Yazları Serin Kışları Ilık Tutan Cool Wool Koleksiyonu'nda....

Şık Babalar İçin en İdeal Hediye, Yazları Serin Kışları Ilık Tutan Cool Wool Koleksiyonu'nda....

Şehirli erkeklerin vazgeçilmez markası Sarar, Merinos yününün kullanım alanını geliştirmeyi amaçlayan The Woolmark Company ile işbirliğine giderek, şık ve inovatif özellikleriyle ön plana çıkan Sarar Cool Wool koleksiyonunu hazırladı.

Babalar Günü için ideal bir hediye alternatifi olan ve yünün sadece sonbahar kış mevsimlerinde kullanıldığına dair ön yargıyı yıkan Sarar Cool Wool Koleksiyonu, yazları serin, kışları ılık tutan yapısıyla şıklığına, sağlığına ve rahatına düşkün erkeklerin yeni gözdesi olmaya aday görünüyor. Merinos yünü, vücut sıcaklığını doğal bir klima sistemi gibi etkin olarak düzenleyecek şekilde, nemi vücuttan uzağa yönlendirip, lifleri arasında hapsetme yeteneğini taşıyor. Merinos yününün en hafif, moda dostu kumaşlara dönüştürülmüş hali Cool Wool, nefes alma, esneklik, sıcaklığı dengeleme, doğallık ve koku emiciliği özellikleri ile de rahatlığı ön plana çıkarıyor.Cool Wool koleksiyonunda yer alan giysiler Merinos liflerinin mükemmel elastikiyeti sayesinde, düşük kaliteli ya da sentetik liflerden imal edilmiş giysilere kıyasla şekillerini daha iyi muhafaza ediyor ve “yeni gibi görünümlerini” daha uzun süre koruyarak hem prestij hem de şıklık kazandırıyor.

The Woolmark Company, SARAR’ın da aralarında bulunduğu dünyanın önde gelen markalarının, tasarımcı ve modacılarının kullandığı dünyanın bilinen en ince, yumuşak ve beyaz yünü olan Avustralya Merinos yününü temsil ediyor. Cool Wool kumaşlarının ana maddesi olan Merinos yünü birçok özelliğinin yanında özellikle hafifliği ile ön plana çıkıyor. Hafif Merinos yün kumaşlardan üretilen giysiler ilkbahar ve yaz aylarında hiç bir başka doğal ya da elyafın başaramadığı kadar serin tutuyorlar.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL