Ana Sayfa Haberler Kurt Seyit ve Şura İstanbul....

Kurt Seyit ve Şura İstanbul....

Seyit’i Barones’in evinden çıkarken gören Şura, Seyit’le yüzleşmeyi gururuna yediremez. Seyit’in ise verdiği söz yüzünden, Şura’yı incitme pahasına dili mühürlüdür. Yaşadığı hayal kırıklığı Şura’nın öfkesini keskinleştirir. Celil, Şura ile Kurt Seyit arasındaki krizi çözmeye çalışırken, Seyit babasının ölümünden beri kendisine bile itiraf edemediği gerçeği dile getirir.  

Petro’nun Şura’yla Seyit’i ayırmak için Barones’le birlikte kurduğu oyun sonunda kendi ayağına dolanır. Şura’nın avuçlarından kayıp gittiğini hisseden Petro, hırsını en yakın müttefikinden çıkarır. Artık Petro’nun Barones’ten daha güçlü, daha tehlikeli yeni dostluklara ihtiyacı vardır.

Şura ile Seyit arasında yaşananların etkisi sürerken, Kurt Seyit, Petro ile Şura’nın yakınlığından ilk kez huzursuz olur. Öte yandan Seyit, Şeref Oteli’ni satın almak için her yolu deneyebilecek Rıza’nın arkasındaki gizli gücü öğrenir. Seyit’in Rıza’yı geri püskürtmek için seçtiği yol, yeni acılara sebep olacak fitili ateşler.

Şura ile Seyit arasındaki gerilim otel ahalisinin gözünden kaçmaz. Ancak Kurt Seyit’in Şura’ya gitmesini engelleyen prangalarını fark eden ilk kişi Ali dayı olur. Ali dayı, Seyit’i geçmişiyle bugünü arasında derin bir hesaplaşmaya sürükler. Doğan güneş, Şura’yla Seyit’in ilişkisinde yeni bir milat olur. Seyit’le Şura’nın aldığı evlilik kararı, Celil’in yüzbaşı Billy’le arasında geçen olayla gölgelenir.

Kurt Seyit, Celil’i sonu ölüm olan cezadan kurtarmaya çalışırken; Petro, Seyit’le Şura’nın evlenmesine ne pahasına olursa olsun engellemeye karar verir.

Yayın Günü: 13 Mayıs Salı
Yayın Saati: 21.30

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL