Ana Sayfa Haberler Özge Ulusoy, Ecco Ayakkabı Defilesindeydi

Özge Ulusoy, Ecco Ayakkabı Defilesindeydi
Ecco İki Mağaza Açılışı İle Türkiye Pazarına Hızlı Bir Başlangıç Yaparken Ünlü Manken Özge Ulusoy Marmara Forum Avm’deki Ecco Mağazasının Açılış Lansmanındaki Ayakkabı Defilesinde Mankenlik Yaptı. Pascal Nouma Da Açılışa Katılan İsimler Arasındaydı.
İlk İki Mono-Brand Mağazasını Mart Ayında İstanbul’da Açan Dünyanın En Büyük İkinci Ayakkabı Ve Deri Firması Ecco, Türkiye Pazarına Önemli Bir Giriş Yaptı. Ecco’nun Marka Lansmanında, Alex Kokoskeriya’nın Moda Danışmanlığında Gerçekleşen Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ndeki Ayakkabı Defilesine Büyük İlgi Gösterildi. Ayakkabı Defilesine Ünlü Manken Özge Ulusoy İle Birlikte Yedi Manken Katılırken, Mankenlerin Yaptığı Dans Şovu Da Defileyi İzleyenlerin Büyük İlgisini Çekti.
 
 
Danimarkalı Ayakkabı Markası Ecco’nun Ceo’su Dieter Kasprzak Ve Ecco Türkiye Genel Müdürü Deniz Erda Da Defilede Hazır Bulundular. Ecco Türkiye Genel Müdürü Deniz Erda; “Planımız 2014’de İstanbul'da 5 Ecco Mağazası Açmak Ve Önümüzdeki 5 Yıl Içinde 35 Zincir Mağazaya Ulaşmak” Diyerek Düşüncelerini Dile Getirdi.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL