Ana Sayfa Haberler Alchera’nın Büyüleyen Gösterisi..

Alchera’nın Büyüleyen Gösterisi..

Alchera’nın Büyüleyen Gösterisi

Alchera markası ile farklılaşın, rekabette öne çıkın.Alchera, 2014 If-Wedding İzmir fuarında ki harika defilesi ve çok konuşulan kolleksiyonu ile sezona güçlü bir giriş yaptı.
 

1 Elbise, 2 Farklı Stil
 

23 Ocak 2014 tarihinde düzenlenen Alchera defilesinde“Alchera Reversible”  tasarımları bayanların beğenisine sunuldu.Alchera Reversible tasarımları bayanlara “1 Elbise ile 2 Farklı Stil”  vaat ediyor. Bu özel tasarımlar sayesinde gece elbisesinin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafının da giyebildiğini belirten Yönetim Kurulu Üyesi İnanç Ulu; Abiye giyimde Türkiye’de ve Dünyada ilk kez yaptıkları tasarımların her iki tarafının da farklı stillere sahip olduğunu belirtiyor.

Bayanların bu özel elbiseler ile gardroplarında farklı bir enerjiye sahip olacağını belirten Ulu; sürprizlerinin bunlarla sınırlı olmadığını, koleksiyonun çıkarılıp takılabilen aksesuarlar, hem uzun hem kısa giyilebilen ve iç/dış (ters/düz) giyilebilen elbiselerle çok zenginleştiğine dikkat çekiyor.

İç/Dış (ters/düz) giyilebilen tasarımlar sayesinde ise bayanlar satın aldıkları bir elbise sayesinde hem aynı elbisenin 2 farklı rengine sahip olmuş oluyor hem de bu özel seçimleriyle çevrelerince hayranlıkla izleniyor.

Moda gösterisinde Özge Ulusoy, Hande Subaşı, Didem Soydan, Larissa Gacamer, Fulya Keskin ve Ece Begüm Yücetan gibi ünlü isimlerle çalışan Alchera; geçtiğimiz Aralık ayında da İstanbul’da düzenlediği defile ve gösterisiyle büyülemişti.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL