Ana Sayfa Haberler Fashıon Tv’den “Türk Tasarımcıya Ödül”

Fashıon Tv’den “Türk Tasarımcıya Ödül”

Fashıon Tv’den “Türk Tasarımcıya Ödül”

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Fashion TV Moda Ödülleri’ Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla gerçekleşti.  Geceye katılanlar  arasında; Kenan Doğulu, Beren Saat, Siren Ertan, Cengiz Abazoğlu, Sevim Emre, Rafet El Roman, Tülin Şahin, Ivana Sert, Özge Ulusoy ve Deniz Akkaya gibi isimler yer alırken Dünyaca Ünlü Türk Tasarımcı alkış yağmuruna tutuldu…

Organizasyonu Vizyon Production Atilla Kalplakarslan tarafından yapılan ve 3. kez gerçekleştirile '3. Fashion TV Moda Ödülleri' ve Fashion TV'nin 17. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunda, Yağmur Ayaz'ın J'adore'un hazırladığı özel kıyafeti ile sunduğu kırmızı halı röportajlarıyla Billionaire Club İstanbul'da görkemli bir törenle gerçekleştirildi. 

Moda Sektörünü ilgilendiren, sinema, TV, sahne dünyasının ve iş dünyasının 'EN'leri, seçici kurulun yaptığı anketlerle belirlenerek sahiplerini buldu. Gecenin sonunda 20 Engelli bireyimiz Engelsiz Yaşam Vakfı aracılığıyla Tekstil ve kozmetik dalında İş Bursu kazandı. 

Yılın En Başarılı Oto İç Tasarım Firması seçilen Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç yaşadığı mutluluğu dile getirirken; Tasarımlarımızın büyük bir bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz. İlk kurulduğumuzda dünyaya açılma hedefimiz kimseye inandırıcı gelmiyordu ancak dünya çapında ve Türkiye’de birçok önemli bürokrat, iş adamı, sporcu ve sanatçı tasarımlarımızı talep etmeye başlayınca Dizayn Vip olarak Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka durumuna geldik.Sadece Türkiye’de Türk Mühendisler ve ustalar tarafından yapılan üretimimizin büyük bir kısmını Almanya, İngiltere, Fransa İtalya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL