Ana Sayfa Haberler Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölüm fragmanı..

Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölüm fragmanı..

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar Kane için öyle bir plan hazırlıyor ki... Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı !Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölümünde neler olacak ?
Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar Kane için öyle bir plan hazırlıyor ki... Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı ! Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölüm fragmanı atv izle ! Kurtlar Vadisi Pusu 220. bölümünde neler olacak ?Kurtlar Vadisi Pusu'da yer yerinden oynayacak...Kurtlar Vadisi Pusu'da Kane, Kara’dan intikamını alabilecek mi? Polat Alemdar, Müfettiş Kane için nasıl bir plan hazırlayacak?

Sarp kimi görüntüleriyle tehdit ediyor? Ortaya yeni belgeler çıkacak mı?Tapınakçılar Türkiye’den ayrılıyor mu? Margaret, Elif’i bırakıp gidebilecek mi? Vahap Kuzuzade’nin yeni hamlesi ne olacak? Leyla sorgudan çıkacak mı? Baltazar ve Pusat işbirliği nasıl devam edecek? Safiye abisinin yaşadığını öğrenecek mi? Vahap Kuzuzade ile görüşen Cahit’in Polat Alemdar için çalıştığı ortaya çıkacak mı? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 27 Mart Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 220. bölümünde olacak.Kaynak : star gazetesi

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL