Ana Sayfa Haberler Deri Tanıtım Grubu Modanın Kraliçesi Franca Sozzanı'yi Ağırladı!

Deri Tanıtım Grubu Modanın Kraliçesi Franca Sozzanı'yi Ağırladı!

Deri Tanıtım Grubu Modanın Kraliçesi Franca Sozzanı'yi Ağırladı!

Türk derisini Uluslararası arenada tanıtmak üzere iç ve dış pazarda çalışmalarını sürdüren Deri Tanıtım Grubu ile iş birliği görüşmeleri yapmak üzere İstanbul'a gelen Vogue İtalya’nın efsanevi Genel Yayın Yönetmeni Franca Sozzani Fashion Week Moda Haftası'na katıldı. Deri Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte olduğu etkinlikte Sozanni, Türk moda tasarımcılarının defilelerini beğenerek izledi.

‘Şeytan Prada Giyer’ filmine ilham kaynağı olan Anna Wintour’la beraber moda dünyasının iki kraliçesinden biri olarak bilinen ve aynı zamanda Birleşmiş Milletler Barış Elçisi olan Franca Sozzani, dün Deri Tanıtım Grubu üyeleri ile İstanbul Fashion Week Moda Haftası'na katıldı.

Franca Sozzani dün başlayan İstanbul Fashion Week kapsamında Tuba Erkin ve Deri Tanıtım Grubu tarafından deri ve kürk temini ile koleksiyonlarının üretimi konusunda desteklenen moda tasarımcısı  Atıl Kutoğlu‘nun defilelerini Deri Tanıtım Grubu Başkan Yardımcısı Süleyman Tahiroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri  Ruken Mızraklı ve Ali Murat Kızıltaş ile izledi.Sozzani'ye Fashion Week'te eşlik eden DTG Yönetim Kurulu Üyesi Ruken Mızraklı, "Defileleri birlikte izledik ve büyük keyif aldık. Franca Sozzani, Türk tasarımcıları yakından takip ediyor ve çok başarılı buluyor. Bir moda devinden bunları duymak, ülkemiz adına gurur verici" dedi.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL