Ana Sayfa Haberler Roberto Bravo’dan Kadınlar Günü’ne Özel Seçimler....

Roberto Bravo’dan Kadınlar Günü’ne Özel Seçimler....

Roberto Bravo’dan Kadınlar Günü’ne Özel Seçimler....

Doğa ve çevreden esinlendiği 2014 koleksiyonları ile stil sahibi kadınların karakterine özgü tasarımlar hazırlayan Roberto  Bravo, toplumun en özverili bireyleri olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayacak.

Roberto Bravo, her biri farklı yorumlarla tasarlanmış koleksiyonlarıyla Dünya Kadınlar Günü’nde hayatı daha anlamlı kılan kadınlar için ideal hediye alternatifleri sunuyor. Roberto Bravo kadınlarının gözdesi olan Black Magic, Kareena ve Kumkuat koleksiyonları, kadınları bu özel günde mutlu etmeye ve özel hissettirmeye hazırlanıyor. Kumkuat, mükemmel uyumu yansıtıyor. İyi bir görünümü yaşam biçimi olarak benimseyen kadınlara hitap eden Kumkuat koleksiyonu, Roberto Bravo kadınına şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyor. Turunçgillerin mücevheri kumkuattan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon her parçasında pırlanta kullanılıyor.

Asil ve gizemli kadınların tercihi: Black Magic

Rafine zevklere sahip kadınların tercihi olan Black Magic koleksiyonunda, Roberto Bravo kadınının asil ve gizemli duruşu ön plana çıkıyor. Altın ve pırlantanın tasarım ile eşsiz uyumunu buluşturan koleksiyonda, bitki ve hayvan temaları dikkat çekiyor.  Kareena, doğal ve güçlü kadınların psikolojisini yansıtıyor Doğal ve güçlü kadınlar için tasarlanan Kareena Koleksiyonu, Roberto Bravo kadınının renkli ve zarif stilini ince detaylarında barındırıyor. Sevimli, romantik ve sade çizgileriyle hayatı renklendiren Kareena Koleksiyonu, 2014 yılının en iddialı koleksiyonlarından biri olarak sunuluyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL