Ana Sayfa Haberler Manchester’ın ‘Kırmızı Şeytanları’ Şimdi DeFacto’da Mağazalarında...

Manchester’ın ‘Kırmızı Şeytanları’ Şimdi DeFacto’da Mağazalarında...

Manchester’ın ‘Kırmızı Şeytanları’ Şimdi DeFacto’da Mağazalarında.....               

‘Rahatlık’ mottosunu ürünlerine taşıyan DeFacto, futbol tarihinin efsanevi takımı Manchester United’ın lisanslı ürünlerinden oluşan bir koleksiyonla yeni sezona sportif bir giriş yapıyor. 1878 yılında kurulan tarihi takımın günlük kullanıma uygun ürünleri, DeFacto mağazalarında yerini aldı.

Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, dünyaca ünlü futbol kulübü Manchester United’ın lisanslı ürünlerini mağazalarına taşıyor. Efsanevi takımın taraftarları için bir koleksiyon hazırlayan DeFacto, günlük hayatta kullanılabilecek spor ve rahat tasarımları ile göz dolduruyor.

DeFacto’nun Barcelona ofisinde tasarımları yapılan koleksiyonda, Manchester United Futbol Klübü’nün resmi renkleri olan kırmızı ve siyah yoğun olarak görülüyor. Kurulduğu 1878 yılından bu yana fair play ruhunun ve futbolun öncüleri arasında yer alan takımın lakabı olan ‘Red Devils’ (kırmızı şeytanlar) logosu da t-shirlerin üzerinde yerini alıyor. Manchester United logosunun kullanıldığı polo yaka t-shirt’ler, yağmurluklar, yelekler ve çantalardan oluşan seride takımın stadyumu olan ve Düşler Tiyatrosu adıyla anılan Old Trafford Stadyumu’na atıfta bulunan ürünler de yer alıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL