Ana Sayfa Haberler 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu “Doğanın Uyanışı” Ngstyle'da...

2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu “Doğanın Uyanışı” Ngstyle'da...

2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu “Doğanın Uyanışı” Ngstyle'da...

NGSTYLE  2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile modern şehirli  kadını, doğanın renk ve desenleriyle buluşturuyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan kıyafetler, zarif işlemeler ve nakış detaylar, kadınların şıklığını gündüzden geceye taşıyor. Aksesuarlarda kullanılan doğal renkli taşlar ise tasarımları hareketlendiriyor. Koleksiyonda bu sezon düşük omuzlar, bedenden bütün gelen kollar, sigaret kapri pantolonlar, uzun ceketlerle kombinlenebilen dökümlü şık şort takımlar, sakin tonların  bir araya gelmesiyle oluşan yeni colorblock  detaylı modeller ön plana çıkıyor.SMART:  Şehirli ,çalışan kadının şıklığını ön planda tutan "Smart" temasında iki bulunan dar kesimler, ceket/takımlar, zebra desenler, yılan baskılar,palmiye desenli jakarlar, lazer kesimli deri detaylar; ipek, dantel, dökümlü krepler ve keten kumaşlarla buluşuyor. Tasarımlarda kullanılan deniz mavisi, kum beji, somon, mercan, ekru, beyaz ve toprak tonları ise gün içinde hayatınıza renk katıyor
CASUAL : Şehirli kadının hafta sonu şıklığını yansıtan "Casual" kullanılan işleme detaylar ve ribanalar, feminen NG kadınını modern bir rahatlığa büründürüyor.

Pamuk ve viskon vualler, şifonlar, incecik krepler ve scuba kumaşlardan oluşan koleksiyonda, trok ve işleme detaylarıyla zenginleştirilmiş şık sweatshirt ve eşofman kalıpları, denimin yeni yıkamaları, parça boyalı t-shirt’ler, kamuflaj efektli renkli, belirsiz çiçek desenler yer alıyor. Karanfil kırmızısı, haki, asit sarısı, taş rengi, açık ve koyu küf yeşili ise çıtır hayvan desenleri, modern hayvan  baskılarıyla birleşerek, sportif şıklığı yansıtıyor. Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.ng-style.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL