Ana Sayfa Haberler Network’ün Yeni Sezon Koleksiyonu, Erkeklere Sıradışı Bir Yaz Vaat Ediyor.

Network’ün Yeni Sezon Koleksiyonu, Erkeklere Sıradışı Bir Yaz Vaat Ediyor.

Network’ün Yeni Sezon Koleksiyonu, Erkeklere Sıradışı Bir Yaz Vaat Ediyor.

Network 2014 İlkbahar/Yaz erkek koleksiyonu, hareketli ve iddialı tasarımlarıyla yeni sezonu selamlıyor. Hayatın her anı için farklı alternatifler üreten Network, yeni sezonda doğal ve ılık renk tonlarından yola çıkarak, bahar aylarını canlandıran bir koleksiyon sunuyor. Markanın erkek koleksiyonunun tasarımcısı Kudret Saka, “Network’ün yeni sezon erkek koleksiyonu, İtalyan ve Fransız Rivierası’ndan izler taşıyor. Deniz, kıyı şeridindeki evler, kasabalardaki kafeler ve sıcakkanlı insanlar, tasarımların çıkış noktasını oluşturuyor.” diyerek, koleksiyonun ana hatlarına dair ipuçları veriyor.

Tasarımcı;  tümrenklerin aynı anda kullanılmamasını, tamamen tek renkten oluşan kombinlerin ya da sade çizgiye sahip kıyafetlerin renkli aksesuvarlarla hareketlendirilmesini öneriyor.

Network, her sezon sunduğu ana koleksiyonunun yanı sıra hayatın her anına hitap eden serileriyle de dikkat çekiyor. Şık davetlerin vazgeçilmezi Black serisi, trendleri kişisel tarzıyla birleştirmek isteyen erkeklerin tercihi Zone serisi ve her zaman konforlu şıklığı ön plana çıkaran Touch serisi Network mağazalarındaki yerini alıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL