Ana Sayfa Haberler Doğayla şehir yaşamını bütünleştiren The North Face’in özel tasarımları, Sevgililer Günü’nü Renklendirmeye Yetiyor.

Doğayla şehir yaşamını bütünleştiren The North Face’in özel tasarımları, Sevgililer Günü’nü Renklendirmeye Yetiyor.

Doğayla şehir yaşamını bütünleştiren The North Face’in özel tasarımları, Sevgililer Günü’nü Renklendirmeye Yetiyor.

Sevgililer Günü yaklaşırken hediye telaşına son veren The North Face®, orijinal koleksiyonu sayesinde hem doğal hayatta hem de şehir yaşamında çiftlerin kurtarıcısı oluyor. Özel günü doğada kutlamak isteyen özgür ruhlu aşıklar, markanın fonksiyonel tasarımlarını tercih ediyor.  Kışın soğuğuna aldırmadan doğa aşkını yaşayanlar ise koleksiyonun sıcak tutan modelleriyle anın keyfini çıkartıyor.

The North Face® Ceketler ile Sıcacık bir Sevgililer Günü
The North Face®, Storm Blocker ve GTD ceket tasarımlarıyla, doğa aşıklarına hayatın her alanında eşlik ediyor. Markanın ceketleri su geçirmeyen ve yırtılmayan kumaş özelliği sayesinde dikkat çekiyor. Soğuk, ıslak ve nemli koşullarda bile nefes alan özel tasarım ceketler, sevgililerin özgürce hareket etmesini de sağlıyor. Kırmızının birbirinden farklı rengine sahip modeller aşkın en doğal halini sunuyor. Ak Feather Lite Storm Blocker Pantolon ile Aşkı Doğaya Çıkarın Maceraperest ruha sahip sevgililer için doğaya uygun olarak üretilen The North Face®, ürünlerinden Ak Feather Lite Storm Pantolon, su ve hava geçirmez özelliğiyle zor hava koşullarında bile rahatlık sağlıyor.


 

The North Face® Base Layer Ürünü ile Soğuk Havada Sevgililerin İçi Isınıyor

Keşif tutkunlarına hayatın her alanında eşlik eden The North Face®, Sevgililer Günü’nde Base Layer içlikleri sayesinde en özel hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Vücudun ihtiyaçlarına cevap veren The North Face’in HyActive ™ teknolojisiyle ürettiği içlikler lifli yapısı sayesinde terlemeyi engelliyor. Doğa tutkunu aşıklar The North Face®’in orijinal ürünleriyle Sevgililer Günü’ne dinamizm ve sıcaklık katıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL