Ana Sayfa Haberler Roberto Bravo, Miranda’nın setini Jewelry Shopping Fest’te Görücüye Çıkartacak

Roberto Bravo, Miranda’nın setini Jewelry Shopping Fest’te Görücüye Çıkartacak

Roberto Bravo, Miranda’nın setini Jewelry Shopping Fest’te Görücüye Çıkartacak

 Dünyaca ünlü top model Miranda Kerr’in Antalya’da özel bir organizasyonda gerçekleşen Roberto Bravo defilesinde taktığı 3 milyon dolarlık set, 6-9 Şubat 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Jewelry Shopping Fest’te sergilenecek. Sıra dışı kadınların tercihi dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, Jewelry Shopping Fest’te Miranda Kerr için özel olarak tasarladığı 3 milyon dolar seti ve Sevgililer Günü koleksiyonlarını sergileyecek. Roberto Bravo, Sevgililer Günü’nde aşkı sıra dışı yaşamak isteyenlere Sevgililer Günü için seçtiği koleksiyonlarıyla çok özel hediye alternatifleri sunacak. Roberto Bravo uzmanlarının özel tasarımı ve el işçiliğiyle hazırlanan koleksiyonlar Sevgilile Günü’nde aşkı anlatmanın en iyi yolu olacak.


Sevgilisine hediye almak isteyen beyleri ve mücevherleri arasında Roberto Bravo’nun sıra dışı tasarımlarına yer vermek isteyen kadınları Roberto Bravo standında bir de indirim sürprizi bekliyor. Seçili ürünlerin bulunduğu, festivale özel hazırlanan tasarımlarda %60’a varan indirim ziyaretçileri bekliyor.   

2014 Mücevher trendleri açıklanıyor

Mücevher modasının nabzını tutan, tasarımlarına dünya trendlerini taşıyan Roberto Bravo, Jewelry Shopping Fest’teki standında “Mücevher Sohbetleri” etkinliği düzenleyecek. 2014 mücevher trendlerinin paylaşılacağı etkinlikte mücevher trend danışmanı tarafından mücevher modası ve değerli taşlar ile ilgili bilgiler festival ziyaretçileri ile paylaşılacak. Miranda Kerr’in seti tura çıkıyor Antalya’da özel bir organizasyonda gerçekleşen Roberto Bravo defilesinde podyuma çıkan Miranda Kerr, Roberto Bravo tarafından özel olarak üretilen, Black Magic Koleksiyonu’na ait 3 milyon dolarlık set ile adından çokça söz ettirmişti. Miranda Kerr için özel üretilen, üzerinde 2014 adet mükemmel kesim pırlantanın yer aldığı set,  Jewelry Shopping Fest’ten sonra 10-21 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya ve  22 Şubat – 9 Mart 2014 tarihleri arasında Brandium AVM Roberto Bravo mağazalarında mücevhermeraklılarının beğenisine sunulacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL