Ana Sayfa Haberler Sevgililer Günü’nde Marley Ruhu Yanınızda!

Sevgililer Günü’nde Marley Ruhu Yanınızda!

Sevgililer Günü’nde Marley Ruhu Yanınızda!

Sevgililer Günü’nde, hayatınızın aşkına, hem derin bir felsefesi olan hem de çevre dostu malzemelerden üretilen bir hediye vermeye ne dersiniz? Efsane reggae sanatçısı Bob Marley'in 'tek sevgi tek dünya' anlayışından yola çıkılarak yaratılan Marley markalı ürünler, Sevgililer Günü’ne damga vurmaya hazırlanıyor Bob Marley'in hayat felsefesini yansıtan Marley markalı ürünlerle bu yıl Sevgililer Günü daha bir anlam kazanıyor.

Müziksiz bir Sevgililer Günü’nü hayal bile edemeyenler için Marley kulaklık ve hoparlörler, birçok farklı teknik özellikte alternatifler sunuyor. ‘Çevre dostu’ özelliğiyle ön plana çıkan ürünler, yüksek ses kalitesinin yanı sıra ilginç tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Saatinizi sevgiye ayarlayın! Sertleştirilmiş mineral kristal cam kullanılarak üretilen Marley saatler, deri ve kumaş kayış seçeneklerinin yanında, 50
metreye kadar su geçirmeme özelliği ile farklı kullanım alanları için imkân sağlıyor. Gri, bej, kahverengi ve siyah tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı saatler, görünümde şık, kullanımda sportif ve rahat modelleri Sevgililer Günü için harika bir seçim.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL