Ana Sayfa Haberler 4ONE Boutique’ten Gelinlere Müjde; Tüm 2013 Sezon Ürünleri İndirimde!

4ONE Boutique’ten Gelinlere Müjde; Tüm 2013 Sezon Ürünleri İndirimde!

4ONE Boutique’ten Gelinlere Müjde; Tüm 2013 Sezon Ürünleri İndirimde!

4ONE Boutique’in gelin adaylarına büyük müjdesi var; gelinlerin tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında bulabildikleri butik,%50'ye varan indirime giriyor. Tüm 2013 sezon ürünleri; gelinlik, bolero, eldiven, duvak, taç, toka, şapka, ayakkabı, çizme,kuşak ve iç çamaşırları %50'ye varan indirimlerle satışa sunuluyor!4ONE Boutique, büyük kampanyası ile gelin adaylarının yüzünü güldürüyor. %50'ye varan indirimlerle kış kampanyasını başlatan butik, pek çok ünlü İtalyan markasını bünyesinde barındırıyor.

Gelinlere, bu özel günü, tüm detaylarıyla ve şıklıklarıyla yaşama imkanı sunan 4ONE Boutique’de; İtalya’nın ünlü gelinlik markası Alberta Ferretti ile Peter Langner, el yapımı duvaklarıyla kuğu gibi gelinler yaratan Creazioni Francesca, Floransa’nın Avrupa’daki kraliyet ailelerinin başını süsleyen Marzi şapkaları ile Francesco gibi köklü gelin ayakkabı markasının birbirinden özel ürünleri yer alıyor.

Butik; randevuyla açtığı özel prova odası ile de gelinlere, arkadaşları ve ailesiyle samimi bir ortamda dilediği gibi yaşacağı mutlu bir prova günü vaat ediyor. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde hizmet veren 4ONE Boutique, gelin adaylarını eksiksiz bir biçimde uğurluyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL