Ana Sayfa Haberler GittiGidiyor’la Aşk’a Gelin

GittiGidiyor’la Aşk’a Gelin

GittiGidiyor’la Aşk’a Gelin

Dünyanın online pazaryeri eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, yaklaşan 14 Şubat öncesi hediye arayanlar ve henüz hediye seçimini yapamayanlar için çeşit çeşit alternatifler sunuyor. Her zevke uygun ürünleri geniş bir yelpazede sunan GittiGidiyor’da parfümden takı ve aksesuarlara, giyimden çanta ve ayakkabılara en moda ürünler sevgilinizi bekliyor.

GittiGidiyor.com, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisi için henüz doğru hediyeyi bulamayanları birbirinden farklı seçeneklerin bulunduğu alışveriş dünyasına çağırıyor. 5 binden fazla kategoride 5 milyonun üstünde ürünü bünyesinde bulunduran GittiGidiyor.com’da en kararsız aşık bile uygun hediyeyi seçebilecek. En moda ürünlerin sevgililer gününe özel fiyatlarla yer aldığı sitede, takılar 16 TL’den, parfümler 74 TL’den, tablet bilgisayarlar 139 TL’den, cep telefonları 185 TL’den, saatler 49 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

     

Ayrıca bu sene GittiGidiyor’da hem sevgiline hediye alabilir hem de beğendiğin ürünü sevgilinin sana almasını sağlayabilirsin, hem de sadece beğendiğin ürünün sayfasında yer alan “Sevgilim Alsın” butonuna tıklayarak. Üstelik tüm bunları yaparken “Sonsuz Aşk” filmine çift kişilik bilet kazanabilir, eğlenceli Facebook oyunumuza katılarak toplamda 14.000 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsin.

GittiGidiyor Hakkında

43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük online pazaryeri şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’da, 10 milyonun üzerinde kayıtlı üye, ayda 34 milyon ziyaret, 15 milyonun üzerinde tekil ziyaretçi ve 5 milyondan fazla anlık satış fırsatı mevcut.

GittiGidiyor.com, 3 ortaklı bir şirket olarak kuruldu ve 5 Şubat 2001’de yayın hayatına başladı. 2007 yılında dünyanın en büyük online pazaryeri eBay, GittiGidiyor'a ortak oldu. Bu stratejik ortaklık ve karşılıklı bilgi transferiyle GittiGidiyor, hizmet çeşitliliğini artırdı. 2011 yılı Mayıs ayında eBay, yaptığı satın alma ile ortağı olduğu GittiGidiyor'un %93'üne sahip oldu.

Türkiye'de e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük eden sitede, aylık ortalama 750 bin adet satış gerçekleşiyor; yani 3 saniyede 1 ürün satılıyor. GittiGidiyor.com, kurulduğu günden bu yana, Sıfır Risk sistemiyle 30 milyon üzerinde atışının gerçekleşmesini sağladı. GittiGidiyor için özel olarak tasarlanan iOS ve Android mobil telefon uygulamaları ve mobil site yenilendi, iPad uygulaması hayata geçti. Android tablet uygulaması ise çok yakında hayata geçiyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL