Ana Sayfa Haberler Soğuk Havalar Yüzünü Gösterince The North Face®

Soğuk Havalar Yüzünü Gösterince The North Face®

Soğuk Havalar Yüzünü Gösterince The North Face®

 The North Face®, son teknolojileri kullanarak ürettiği ürünleriyle her hava koşuluna uyum sağlıyor. Su geçirmez, içten ısıtmalı, nefes alabilen Baker Deluxe montlar, erkeklere özel Mcmurdo, kadınlara özel Arctic Parkalar ve SIS Que Mid serisi çizmeler ile soğuk havalarda bile planlarınızı ertelemeyin.

Mcmurdo Parka

The North Face®’in kışın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan Mcmurdo Parka’sıyla: outdoor etkinliklerinizi en zorlu hava şartlarında bile gerçekleştirebilirsiniz. Özel dolgusuyla soğuğa ve rüzgâra karşı tam bir koruma sağlarken suya dayanıklı ve ısı yalıtımlı kumaşıyla kuru kalmanızı sağlıyor. Son derece hafif olan bu parka sayesinde ısınmak sizin için bir yük olmaktan çıkıyor.Arctic Parka

The North Face®, trenç kot uzunluğunda olan Arctic Parka’sıyla kadınları kışın kat kat giyinme zahmetinden kurtarıyor. HyVent® tekonolojisiyle üretilen Arctic Parka çıkarılabilir yapay kürklü kapüşonu ve ısı yalıtımlı kumaş özelliği sayesinde yağışlı havalarda bile kuru kalmanızı sağlıyor, farklı bedenleri ve renk alternatifleriyle kullanıcılarına The North Face® rahatlığı yaşatıyor.

Baker Deluxe Montlar:

Başlıkta bulunan çıkarılabilir yapay kürk, kar gözlüğü cebi, ayarlanabilir ve yine çıkarılabilir kapüşonu ile ön plana çıkan Baker Deluxe montlarının etek boyları da ayarlanabiliyor. Manşetlerdeki bantlar eldivenli ya da eldivensiz kullanım için rahatça ayarlanma imkânı sunuyor. İzolasyon sağlayan astarı soğuğu engellerken, hafifliği ile sizi yormuyor. Her bedene uygun, kadın ve erkekler için ideal bir seçenek olan bu özel montların, yüzünüzü örten ve gözlere kadar kapanan fermuarı sayesinde kaşkol kullanmanıza gerek olmuyor.

DIE Que Mid Çizmeleri:

Kuzey soğuklarından ilham alan Die Que Mid serisi çizmeler, ayaklar için en uygun koşulları sağlayan ergonomik tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kışın adım atmanın bile çok zor olduğu karlı günlerde bu özel çizmeler Heatseaker® izolasyon yapısı ve yeri kavrayan tabanı ile maksimum verim sağlıyor. Dışarıda saatlerce kalsanız bile kesinlikle su ve soğuk geçirmeyen Die Que Mid serisi çizmeler yüzde yüz geri dönüşümlü yapısı, polar astarı, yalıtım sağlayan üst yapısı ve şık modelleri ile size kış soğuğunu unutturuyor.

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL