Ana Sayfa Haberler Industrıe Denım Aksesuar Koleksiyonu ile Ezber Bozuyor

Industrıe Denım Aksesuar Koleksiyonu ile Ezber Bozuyor

Industrıe Denım Aksesuar Koleksiyonu ile Ezber Bozuyor


Industrie Denim (ID), bu sezonun modası geometrik şekilli aksesuarlardan oluşan koleksiyonu ile aksesuar severleri kendine çekiyor.
Dünyaca ünlü tasarımcıların geometrik şekillerden oluşan en özel parçaları Türkiye’ye ilk defa Industrie Denim ile gelen markaların koleksiyonlarında bulunuyor.
Gotik ve ikonografik tarza sahip aksesuar tasarımları ile tanınan dünyaca ünlü New York’lu tasarımcı Chris Habana’nın, kendi adını taşıyan aksesuar markası koleksiyonunda eğlenceli ve aynı zamanda asi ruhu yansıtan parçaların yanısıra unisex parçalar da bulunuyor. Türkiye’ye ilk defa Industrie Denim ile gelen CHRISHABANA’nın aksesuar koleksiyonu, kendi tarzını yansıtacak cool ve orjinal aksesuarlar arayanlar tarafından keşfedilmeyi bekliyor.


Tamamen el yapımı, özel tasarımlardan oluşan koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken ünlü İtalyan markası GOTI ise, maskülen ama seksi tarza sahip koleksiyonu ile ID kadını ve ID erkeğinin vazgeçilmezi oluyor.
Dünyaca ünlü tasarımcıların sıra dışı takı koleksiyonlarına yer veren Industrie Denim, sıradan aksesuarlar yerine, tarzını tamamlayacak orjinal takılar arayan herkesi Zorlu Center AVM’deki mağazasına davet ediyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL