Ana Sayfa Haberler Sevgililer Günü’nde Önce İnci’ye Sonra Paris’e

Sevgililer Günü’nde Önce İnci’ye Sonra Paris’e

Sevgililer Günü’nde Önce İnci’ye Sonra Paris’e

Sevgililer Günü’nde İnci Deri müşterileri her 150 TL’lik alışverişlerinde Paris tatili kazanma şansı yakalıyor. Çekilişle belirlenecek 5 talihli çift, İnci Deri ile romantizmin şehri Paris’te büyüleyici bir tatilin kapılarını aralıyor.

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, “Sevgililer Günü” kapsamında müşterilerine unutamayacakları bir Paris tatili hediye ediyor.  Tüm İnci Deri mağazaları ve www.incideri.com adresinden yapılacak her 150 TL’lik alışverişte kazanılacak şifre ile 5 talihli çift Paris tatilinin tadını çıkaracak. Müşterileri, 17 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında İnci Deri kasalarından her 150 TL’lik alışveriş için kazanacakları bir şifre ile  www.facebook.com/incideri adresinden bulunan formu eksiksiz olarak doldurarak kampanyaya başvurabilecek. Şanslı beş çift 8-11 Haziran tarihlerinde yazın ilk tatilini aşkın şehri Paris’te geçirecek. Kampanya sonuçları 26 Şubat 2014 tarihinde duyurulacak.Sevgililer Günü'nde hem sevgilinizi hem kendinizi İnci Deri ile şımartın

İnci Deri, Sevgililer Günü kampanyasında tüm mağaza ve shop.incideri.com adresinden yapılacak 2013-2014 Sonbahar / Kış sezonu İnci markalı tüm çizme, bot, çanta, ayakkabı alışverişlerinizde %50 NET + İkinci Üründe ekstra %50  indirim fırsatını sunuyor.

FOTO GALERİ İÇİN

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL