Ana Sayfa Haberler Canan Alimdar’dan Erkeklere Özel Takılar: Unısex

Canan Alimdar’dan Erkeklere Özel Takılar: Unısex
İki Dirhem Bir Çekirdek, Gök Kubbe, Hümayun ve Mistik isimli koleksiyonlarından sonra Canan Alimdar, yepyeni serisi UNISEX ile erkeklere çok özel takılar sunuyor.
2006 yılından bu yana takı tasarımı yapan Canan Alimdar, son koleksiyonu Unisex ile erkeklere de yönelik ürünler tasarladı. 
Erkek takı tasarımındaki ilk koleksiyonu UNISEX için yaptığı çalışmalarıyla da dikkatleri çeken Alimdar, yepyeni serisi hakkında şu bilgileri verdi:
 
UNISEX’i hazırlamasında, lise yıllarından beri arkadaşı olan Mehmet Alişan’ın kendisine, neden sadece kadınlara yönelik çalıştığını, erkeklerin de kaliteli, özel takılar aradıklarını hatırlatmasının etkili olduğunu söyleyen Alimdar, koleksiyona yönelik şu bilgileri verdi: 
 
“Arkadaşımın bana, erkeklerin zevkleri ve kullanım alışkanlıkları ile ilgili önemli bilgiler vermesiyle kolye, yüzük ve bilekliklerden oluşan UNISEX’i hazırladım. İki arkadaşın birlikte çalışması sonucu oluşan bu koleksiyonda düz çizgiler ve daha dominant karakterler öne çıkıyor. Tasarımlarda 925 ayar gümüş kullandım. Ürünlerin tamamı ister çiftlerin birlikte kullanabileceği birbirini tamamlayan parçalar, ister erkeklerin kullanabileceği tek ürünler olarak hazırlandı. Bu açıdan baktığımızda UNISEX’teki tasarımlar, Sevgililer Günü için de anlamlı birer hediye seçeneği oluşturuyor.”
 
 
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL