Ana Sayfa Haberler Medcezir 15.Bölüm

Medcezir 15.Bölüm
Yaman'ın romantik sürprizi, Mira'nın kalbini Yaman'ın kalbine bir adım daha yaklaştırır... Yaman, Mira'nın bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok daha farklıdır. Mert'le geçirdiğii geceden sonra Eylül aşkın yepyeni bir yüzü ile tanışır. Eylül de o gece kalbini,ruhunu yavaşça Mert'in ellerine bırakır. 
 
Selim'le Ender habersizce geldikleri için mahcup bir şekilde, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya'nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar. Kenan'ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet bir şekilde Yaman'ın eline ulaşır... Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez... Tüm bunları dışardan takip eden Selim, Yaman'ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır. 
 
Öte yandan eski sevgilisi Leyla'nın hala Yaman'la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman'la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira'nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştirir. Yaman ise Mira'ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır. 
 
Yalan Mira'nınen sevmediği şey ve adeta mayınlı bölgesidir. Yaman hiçte farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira'yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı vereceğinden haberdar değildir. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL