Ana Sayfa Haberler DeFacto E-ticarette Cazip Ödeme Seçenekleri Sunuyor

DeFacto E-ticarette Cazip Ödeme Seçenekleri Sunuyor
DeFacto E-ticarette Cazip Ödeme Seçenekleri Sunuyor
 
Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, yeni yılı internet mağazasına özel alternatif ödeme seçenekleriyle karşılıyor. DeFacto, yeni yıl kampanyasındaki indirimli fiyatlarıyla şık hediye seçenekleri sunuyor. İndirim kampanyasına ek olarak yalnızca defacto.com.tr’de geçerli cazip ödeme seçenekleri mevcut indirim kampanyasıyla birleşiyor.Ev giyiminden ayakkabıya, pantolondan cekete, çoraptan aksesuara yeni yıla özel şık hediye alternatifleri sunan DeFacto, internet mağazasında ise cazip ödeme fırsatları sağlıyor.
 
31 Aralık 2013’e kadar www.defacto.com.tr ‘den BKM Express ile tek seferde 75 TL ve üzeri yapılacak ilk alışverişte 15 TL BKM Express puan, Garanti Bonus kartla tek seferde 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 15 TL, HSBC kredi kartlarına ise +4 taksit hediye ediliyor.
 
DeFacto’dan TTNet’lilere yeniyıl hediyesi!
 
DeFacto internet mağazasına özel tüm seçeneklerin yanı sıra shopping fest kampanyasıyla da TTNet müşterilerine yeni yıl hediyesi veriyor. TTNet’liler, 5 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında www.defacto.com.tr ‘den yaptıkları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim fırsatı yakalıyor.DeFacto internet mağazasından yapılan tüm alışverişlerde, indirim ve cazip ödeme 
seçeneklerine ek olarak; 50 TL ve üzeri alışverişlere kapıda ödeme, 75 TL ve üzeri alışverişlere ise ücretsiz kargo avantajı da bulunuyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL