Ana Sayfa Haberler Ünlü Moda Tasarımcısı “Siren Ertan Çarmıklı” Trendlerini “Adamo” İle Buluşturuyor!

Ünlü Moda Tasarımcısı “Siren Ertan Çarmıklı”  Trendlerini “Adamo” İle Buluşturuyor!
Siren Ertan ev sahipliğinde gerçekleşecek “ADAMO by Siren Ertan”  koleksiyonu 
 
25 Aralık Çarşamba günü 15:00-18:00 saatleri arasında Nişantaşı “ADAMO” mağazasında modaseverlerin beğenisine sunulacak!
 
Koleksiyonlarında yansıttığı benzersiz tarzı ile sektörünün öncüleri arasında yer alan lüks giyim markası ADAMO, başarılı moda tasarımcısı Siren Ertan Çarmıklı  ile özel bir koleksiyona imza atıyor. 21-23 Kasım tarihleri arasındaki İstanbul Deri Fuarı 2013 kapsamında gerçekleşen defilede ilk kez podyuma çıkan  “ADAMO by Siren Ertan” koleksiyonu, ihtişamın eşsiz dokusunu yansıtan deri ve kürk ürünlerinden oluşuyor.
 
Ünlü moda tasarımcı  Siren Ertan Çarmıklı, “ADAMO by SirenErtan” koleksiyonu için vazgeçemediği klasik çizgilerini günümüzün trendleri ile yeniden yorumluyor. Bu koleksiyonda başrolde olan asalet ve zarafet, ADAMO’ nun mükemmel hammadde seçimleri ve yüksek işçiliği ile tekrardan hayat buluyor. Ana teması, şıklığın güçlü ayrıntısı siyah ve croco olan “ADAMO by Siren Ertan” koleksiyonu, derinin tüm renklerininin dahil olduğu tamamlayıcı versiyonu ile birlikte ADAMO Nişantaşi mağazasında yerini alıyor.
 
Etek, pantolon, büstiyer, elbise ve ikili parçalardan oluşan "ADAMO by Siren Ertan"  koleksiyonu, şık ve kullanışlı tarzı ile şehirli güçlü kadınlar için vazgeçilmez olacak.
 
“ADAMO by Siren Ertan” koleksiyonu, Aralık ayından itibaren Nişantaşı “ADAMO” mağazasında satışa sunulacak.
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL