Ana Sayfa Haberler Yılbaşında Levi’s® Şıklığı...

Yılbaşında Levi’s®  Şıklığı...
Yılbaşında Levi’s® Şıklığı...
 
Levi’s® bu sezon bize, en şenlikli gecelere layık parçaların bulunduğu yılbaşı koleksiyonunu sunuyor. Kalın metaliklerin, tekno baskıların, klasik terziliğin narin dokularla birleştiği koleksiyonda, kadının klasik çizgisinin beklenmedik unsurlarla değişimini görüyoruz.
 
Little Black Jeans
‘Little black jeans’ yeni koleksiyonun parçalarından biri. Farklı dokular, metalik parçalar, brokar baskılarla süslü, oldukça dikkat çekici olan bu siyah kadın denim koleksiyonu ile fark yaratabilirsiniz. Her türlü kutlama için bir çok farklı stil ile Levi’s® siyah jean'ler asiliği ve zarafeti bir arada sunuyor. 
 
Parti için Mükemmel: Legging 
Biraz rocker, biraz rafine... Tatil koleksiyonundaki legging'ler mücevher tonlarında, metal parçalar, aplikeler ve şal desenleri sunuyor. Klasik cool görünümün, parlak tekno detayları içeren dijital baskılarla çarpışması bize her kutlamada festival şıklığı sunuyor. 
Rafine Denim : Siyah&Beyaz Koleksiyon 
 
Levi’s® tatil için Siyah&Beyaz koleksiyonunu sunuyor. Cesur ve zarif bir görünüm için Bolo Tie Gömlek ile siyah metalik parçalarla süslenmiş 501® şortu deneyebilirsiniz. Klasik ve modern kesimin rafine  ve zarif üstlerle olan muhteşem uyumunu veya retro havalı dantel kokteyl elbisesini, hepsini bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Sonuç ise markanın ikonik stilinin beklenmedik sunumu.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL