Ana Sayfa Haberler Yeniyılı Kartopu Işıltısı ile Karşılayın..

Yeniyılı  Kartopu Işıltısı ile Karşılayın..

Yeniyılı  Kartopu Işıltısı ile Karşılayın..    

Kartopu 2014’ü, ürün grubunda yer alan 4000’i aşkın ürün çeşidi ile karşılayacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yılı karşılarken Kartopu’nun ışıltılı dünyası sizi sımsıkı saracak.
 
El örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından Kartopu, yeni sezona hızlı bir başlangıç yapmış ve   sezona 26 inovatif ürünle başlayarak, sektöründe bir ilke imza atmıştı. 2014’e merhaba diyeceğimiz şu günlerde Kartopu, yeni yılda ışıldamak isteyenleri Kartopu’nun yenilikçi dünyasına davet ediyor. Birbirinden farklı ürünlerden oluşan 4000’i aşkın ürün çeşidi ve zengin renk yelpazesi ile Kartopu, yılbaşında da ışıltınıza ışıltı katacak. 
İstediğiniz ipliğe pul ekleme imkanı sunan Galaxy, birebir Kürk görüntüsü ve dokusu sunan, ilk defa örgü olarak örülebilen ve emeğinize bambaşka bir hava katacak Kürk, Tüm ipliklerinizi canlandıracak aksesuar ipliği Opus, İplik ve Pul’un inanılmaz birleşimi Pulpiyel, Hem Fantezi Hem klasik 4 ipi birarada örmenizi sağlayacak Purna, Her türlü örgünün kenarına kürkten fırfırlar koyacak Majesto, Gerçek kürklere  taş çıkartacak ceketler ördüren Zebra, yumuşacık sımsıcak simle bezenmiş Simli Tavşan Tüyü ve birbirinden eşsiz Aksesuar yelpazesi ile yeniyılın ışıltısını  Kartopu ile karşılayacaksınız.
 
Kartopu ürün grubunda yer alan 15 ürün grubundaki 4000’i aşkın ürün ve aksesuar ile tüketicilerine 2014 yılında da yaratıcı alternatifler sunmaya devam edecek. 2014’ün ışıltımızı artırması dileği ile Kartopu ailesi olarak mutlu, sağlıklı, sımsıcak bir yıl diliyoruz. 
 
Ayrıntılı Bilgi ve İletişim için; 
 
Güniz Karaman T:  0533 3070282
 eposta: guniz.karaman@elledira.com
 
 
KARTOPU TEKSTİL
                                                                     
1952 yılında kurulan KARTOPU TEKSTİL MAMÜLLERİ PAZARLAMA TİC. ve SAN. A.Ş. el örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından biri olarak yarım asrı aşkın bir süredir hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda hizmet vermektedir. 

 

KARTOPU’nun başta Kanada, Amerika, İngiltere, Rusya olmak üzere Arnavutluk, Bulgaristan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Litvanya, Makedonya, Mısır, Moldovya, Romanya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Yunanistan’a ihracatı, yıllık satışının yüzde 30’unu oluşturmaktadır. 5000m2 show-room ve toptan satış merkezi ile KARTOPU, Avrupa’nın tek çatı altında hizmet veren en büyük toptan satış mağazalarından birine sahip olan tekstil sektörünün dünya çapındaki lider kuruluşlarındandır.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL