Ana Sayfa Haberler Yılbaşı Trendini Tepe Home'da Yakalayın

Yılbaşı Trendini Tepe Home'da Yakalayın

Yılbaşı Trendini Tepe Home'da Yakalayın

Yılbaşı sezon ürünleri Ekim ayından itibaren tüm 
Tepe Home mağazalarında yerini aldı!
 
Mutluluğu evinde arayanların adresi Tepe Home'un yılbaşı koleksiyonu, dünya trendlerini yansıtan 3 farklı konseptte dekorasyonseverlerle buluştu. 
 
BİR KIŞ MASALI        : Geçmişin asaletini kaliteyle harmanlayarak sunan, konforlu hayatı seçenlere özel hazırlanmış bu koleksiyonun yılbaşı ürünleri;  masalsı bir yılbaşı ortamı hazırlayabileceğiniz ağırlıklı beyaz, gold ve lame parıltılı ürünlerden oluşuyor. Melek figürleri ve yıldız temalarıyla desteklenen ürün gamı dekorasyonseverler tarafından şimdiden çok ilgi görmeye başladı.
KLASİK ŞÖLEN          : Frapan, gösterişli konseptleri birleştiren, dekoratif ögeleri yoğun ve zamansız bir şekilde kullanan, sıradışı çizgilere sahip, koleksiyonerlere özel hazırlanmış bu koleksiyonun yılbaşı ürünleri;  yeşiller, ekoseler ve kırmızılardan oluşuyor. Noelbaba, geyik ve melek figürleri ile desteklenen ürün gamı yılbaşı klasiğinden hiç vazgeçmeyenlerin ilk tercihi oluyor.
SADELİĞİN ASALETİ:  Hayatın tüm anlarını dolu dolu yaşayan, seyahati seven, özgür düşünen ve bir o kadar da eğlenceli hale getirenler için tasarlanan bu koleksiyonun yılbaşı ürünleri;  maskülen çizgiler, gök maviler ve sportif detaylardan oluşuyor. 
 
Markaya dair ayrıntılı bilgi, haber ve röportaj talepleri için:
Gözde Özgül
Kurumsal İletişim Müdürü
Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Tic. A.Ş.
Tel: (212) 560 85 84 - 141
e-mail: gozde.ozgul@tepehome.com.tr

 

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL