Ana Sayfa Haberler Hastanelerin Kabul Ettiği Tek Çiçek!

Hastanelerin Kabul Ettiği Tek Çiçek!

Hastanelerin Kabul Ettiği Tek Çiçek!

Girişimci anne Özge Filibeli: “ bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi anneleri bilir !“ dedi, Baby Corner’ı kurdu. Üstelik hastane odasına girebilen ilk ve tek çiçekleri o üretiyor. Anne olmanın hassasiyeti ve duygusallığını bir araya getirdi, Baby Corner’ı kurdu. Marka annesi ve girişimci Özge Filibeli,hastanelerin yeni doğan ünitelerine alınamayan, annenin odasına giremeyen ve çöpe atılan çiçeklerden ilhamla bebek kıyafetlerinden çiçek buketleri üretiyor.

Hastane odasında duran tek hediye çiçek sizinki olacak!

Eğlenceli ürün- hediye sevenler,bir bebeğe ne hediye alacağım derdine son veren Babby Corner’ı tercih ediyor.Bebek buketler açıldıkça içinden hediyeler çıkıyor. Oeko-Tex belgesine sahip hediye ürünler ipeksi kumaşıyla hem anneyi, hem bebeklere hitap ediyor. Baby Corner Çiçek Buketleri’nde; 1 adet badi, 2 adet önlük, 2 adet şapka, 2 adet çorap ve 3 adet de havlu bulunmaktadır.

Üretimden paketlemeye kadar anne titizliği var!

Her aşaması titizlikle hazırlanan Baby Corner ürünleri şık ve çarpıcı özellikleri ile göz kamaştırıyor. Avrupa standartlarındaki tesislerde üretim yapan Baby Corner, kumaşından ambalajına kadar titizlikle ve yüksek kalitede üretim yapıyor.

Baby Corner ürünlerine Türkiye’nin her yerinden aynı gün kargo çözümü ile www.babycorner.com.tr adresinden ya da ebebek.com, hepsiburada.com, ciceksepeti.com, morhipo.com,n11.com adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Ataşehir Brandium’daki, Bursa Korupark’ taki ya da Kayseri Mustafa Şimşek Caddesindeki şubelerinden ürünleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL