Ana Sayfa Haberler Profesyonel Pilot Saatleri Lüks İle Buluşuyor

Profesyonel Pilot Saatleri Lüks İle Buluşuyor

Maya Saat tarafından Türkiye’ye getirilen Alpina, yeni StarTimer Pilotve StarTimer Pilot Automatic Chronographmodellerini üretti.

İkonik Alpina Startimer profesyonel pilot saatleri koleksiyonuna ek olarak üretilen yeni modeller, sunray kadran tasarımları ve elle uygulamalı rakam özellikleri ile dikkat çekiyor. Yeni modellerin her ikisi de Alpina Startimer koleksiyonunun sahip olduğu profesyonel pilot özelliklerini korurken; zarif detayları da bünyesinde barındırıyor. Bu iki özelliğin birleşimi, hem tam profesyonel bir pilot saati fonksiyonlarına sahip hem de zarif tasarımları tercih eden stil sahiplerine mükemmel bir kombinasyon sunuyor.

Alpina Startimer Pilot Automatic Chronograph modeli, 60 saniye Bi-Compax ve 30 dakika küçük gösterge sunumlu, otomatik kronograf AL-860 kalibre ile donatılmış durumda. Kasa kapağı, Alpina üretimi kalibreyi göstermek amacıyla transparan olan saatin 44mm çapındaki kasası 100m (300ft) su geçirmezlik özelliğine sahip bulunuyor.

“Bi-Compax” kadran görünümü zaman okunurluğu açısından ideal olan ve bu yüzden pilot saatlerinin olmazsa olmaz özelliği yeni modellerde de bulunuyor. Gün ışığı kadran ve aplik uygulamalar da saatlerin lüks görünümünü bütünlüyor.

8.888 adet üretilen ve tek tek numaralandırılmış olan saatler, içerisinde Cessna Mustang uçak maketi bulunan şık hediye kutusunda kullanıcıya sunuluyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL