Ana Sayfa Haberler LCW Jeans’den İçinizi Isıtacak Kış Modası!

LCW Jeans’den İçinizi Isıtacak Kış Modası!

Her sezonun vazgeçilmez parçalarından olan denim, LC Waikiki’de sayısız alternatiflerle ve en şık kombinlerle karşınıza çıkıyor. Klasik kesim denim pantolonlardan, skinny modellere; rahat kesim denim gömleklerden, desen, zımba ve dikiş detaylarına kadar denime dair her şey LCW Jeans koleksiyonunda denim tutkunlarını bekliyor.
Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile farkını konuştururken; yeni denim markası LCW Jeans ile de bu konudaki çizgisini belli ediyor. Farklı renk tonlarıyla her zevke hitap eden denim gömlekler; hem kadın hem de erkek koleksiyonuna damgasını vuruyor. Sonbaharın zaman zaman üşüten serin havası, LCW Jeans’in denim ceketleriyle daha şık bir havaya bürünüyor.
Türkiye’nin en çok satan jean  markası olan LC Waikiki; günlük giyim için sportif alternatifler sunarak denim ruhunu en rahat ve şık haliyle LCW Jeans markası altında yansıtıyor. LCW Jeans’in kadın koleksiyonunda zımbalı denim etekler, farklı renk tonlarındaki denim gömlekler, bol paça taşlanmış modeller, özgür ruhlara hitap eden yamalı ve yırtık denim pantolonlar, dar kesim denim ceketler dikkat çekerken; erkek koleksiyonuna baktığınızda sizi rahat kesim taşlanmış denimler, belirgin dikiş detaylı denim yelek ve ceketler karşılıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL