Ana Sayfa Haberler Yılbaşı Alışverişinizde Cenevre’ye İki Kişilik Tatil Kazanabilirsiniz SILK & CASHMERE..

Yılbaşı Alışverişinizde  Cenevre’ye İki Kişilik Tatil Kazanabilirsiniz  SILK & CASHMERE..

Dünyanın en zengin saf ipek ve saf kaşmir koleksiyonunu üreten Silk & Casmhere, yılbaşında ve özel günlerde en fazla hediye edilen markalar arasında yer alıyor. Silk & Cashmere’in yeni yıl sürprizi ise İsviçre’de tatil... 30 Kasım- 22 Aralık tarihleri arasında yapacağınız 400 TL ve üzeri yılbaşı alışverişlerinizde çekilişle Cenevre’ye iki kişilik tatil kazanabilirsiniz; sonrasında tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlamak.

Silk & Cashmere mağazalarından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde ulaşım, konaklama ve şehir turunun dahil olduğu hafta sonu iki kişilik seyahat sizi bekliyor. İsviçre’deki üçüncü mağazasını geçtiğimiz ay Cenevre’de, modanın kalbinin attığı, çok prestijli markaların bulunduğu Rue du Rhône’da açan Silk & Cashmere’in bu en yeni mağazasının da ziyaret edileceği gezide özel hediyeler sizleri bekliyor.  

Kadın ve erkek koleksiyonu ile kış aylarının vazgeçilmez markası Silk & Cashmere ayrıca şal, atkı, eldiven, kravat ve hırkalarıyla da çok özel hediye alternatifleri sunuyor. Payetler, pullar ve kristal taşların en zarif haliyle oluşturulan “Esrarengiz Aydınlık” koleksiyonunda yer alan kıyafetler de yılbaşı gecesinde bütün dikkatleri üzerinize toplayarak, gecenin en şık ve zarif kadını olmanızı sağlayacak.

www.silkcashmere.com

twitter/@SilkCashmereTR

www.facebook.com/SilkCashmere

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL