Ana Sayfa Haberler Su ve Ateş Filminin Oyuncu Ve Set Ekibine, İstanbul Optimum Outlet’te Özel Gösterim ..

Su ve Ateş Filminin Oyuncu Ve Set Ekibine,  İstanbul Optimum Outlet’te Özel Gösterim ..

Özcan Deniz’in yönetmen koltuğuna oturduğu 3. filmi Su ve Ateş’in, filmde emeği geçen oyuncular ve set ekibine yönelik özel gösterimi, başrol oyuncuları Özcan Deniz, Yasemin Allen, Pelin Akil, Burçin Birben ve Yusuf Akgün’ün de katılımıyla İstanbul Optimum Outlet’te gerçekleştirildi. Ünlü şarkıcı Hakan Altun da bu özel gecede sanatçı dostlu Özcan Deniz’i yalnız bırakmadı.  

İngiltere ve Türkiye hattında gelişen tutkulu bir aşkın anlatıldığı ‘Su ve Ateş’ filminin 8 haftada tamamlandığını belirten Özcan Deniz, çekimlerin Londra, İstanbul ve Mudanya’da yapıldığını söyledi. Optimum Outlet’teki özel gösterimin ardından, filmin yapımında emeği geçen herkese teşekkür eden Deniz, Su ve Ateş’in gişedeki başarısının, bir önceki sinema filmi Evim Sensin’le başa baş olacağını tahmin ettiğini söyledi.

Son dönemlerde film yönetmenliği, senaryo ve oyunculuktaki başarılı işleriyle de beğeni toplayan Özcan Deniz, “Yeni projeler yolda. İki film için çalışmalara başlıyoruz. Bunlardan biri ‘Ya Sonra 2’ olacak. Diğer taraftan müzik de devam ediyor. Çok yakında yeni albüm için de hazırlıklara
başlıyoruz,” dedi.

Optimum Outlet İstanbul’da Özcan Deniz ve Yasemin Allen’i karşılarında gören ziyaretçiler de büyük bir sürpriz yaşadılar. Sıcak tavırlarıyla bir kez daha kalpleri fetheden sanatçılara, hayranları da büyük ilgi gösterdi.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL