Ana Sayfa Haberler Artık yalnızca erkeklere özel yepyeni sadece online bir giyim markası var: Fit&Color

Artık yalnızca erkeklere özel yepyeni sadece  online bir giyim markası var: Fit&Color

Türkiye'nin erkeklere özel ilk "sadece online" giyim ve lifestyle markası Fit&Color, yalnızca erkek giyimine odaklanan ve sadece online satış yapan bir marka olarak www.fitandcolor.comadresinde internet müşterilerine kapılarını açtı.

Erkeklerin giyim ve alışveriş alışkanlıklarından yola çıkarak hayata geçen Fit&Color, erkek modasının ve alternatif bir alışveriş biçiminin yeni adresi. Erkeklerin de uygun fiyata şık ve seçkin ürünler bulabileceği, kalitesine ve hizmetine güvenebileceği ve iş yaşamının yoğun koşturmacası arasında kolay ve hızlı alışveriş yapabileceği bir online mağaza hedefiyle yola çıkan Fit&Color, güvenli ve eğlenceli bir online mağaza ile erkeklerin karşısında.

"Şehirli erkeğin lifestyle markası" olarak sektöre giriş yapan Fit&Color, gündelik kullanıma ve ofis ortamına uygun gömlek, pantolon, kazak ve ipek kravat gibi farklı kategorilerdeki çeşitleriyle oluşturduğu şık koleksiyonlarını, birbiriyle ve erkeklerin gardırobundaki diğer kıyafetlerle renk ve tarz bakımından rahatlıkla kombin edilebilecek şekilde zenginleştiriyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen markaları için ürün geliştiren üreticiler ile çalışan Fit&Color, uzun süre kullanılabilecek, kalitesi ve dayanıklılığı yüksek, birçok farklı kombin ile birlikte giyilebilecek ürünler ortaya çıkarıyor. Fit&Color'ın online satış için aksesuar tarafında işbirliğine girdiği seçkin markalar da, gerek ürün kalitesi, gerek marka imajı ve fiyat skalası açısından Fit&Color seçiciliğini yansıtıyor. Ayakkabı tarafında Fit&Color ürünleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabilen Superga ve Sebago, çantada da Eastpack’in deri ürünleri ile erkeklerin iş, seyahat ve spor için kullanabileceği modeller şimdilik ön planda. Urbanears kulaklıklar ve Pantone telefon aksesuarları gibi ürünler de Fit&Color alışveriş listesinde yer alıyor.

"Akıllı ve hızlı alışveriş yapmak isteyen erkekler Fit&Color erkeği"

Fit&Color kurucularından Zeynep Kılınçoğlu, kardeşi Hüsnü Kılınçoğlu ile birlikte hayata geçirdikleri erkeklerin yeni giyim markasıyla ilgili olarak, "Ne istediğini bilen, ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapan, giyimine önem veren, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri tercih eden ve pratik olmayı seven erkekleri ve bu erkeklerin yanında olan, onlar için alışveriş yapmayı tercih eden akıllı kadınları hedefliyoruz" diyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor: "Fit&Color’dan alışveriş yapan erkek neden bu tercihi yaptığını çok iyi biliyor. O sadece bir ürünü değil, alternatif bir alışveriş yolunu da seçmiş oluyor ve bu deneyimi arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşıyor. Kıyafet konusunda genellikle konuşmayı sevmeyen erkek, akıllı alışveriş konusunda yorum yapmaktan ve tercihlerini belirtmekten çekinmiyor."

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL