Ana Sayfa Haberler Gamze Saraçoğlu İnci Deri İçin Hazırladığı Yeni Koleksiyonu İle Sezonun En İddialı Çizgilerini Sunuyor

Gamze Saraçoğlu İnci Deri İçin Hazırladığı Yeni Koleksiyonu İle Sezonun En İddialı Çizgilerini Sunuyor

İnci Deri için hazırladığı ayakkabı koleksiyonuyla ilk kez ayakkabı tasarlayan ünlü tasarımcı

Gamze Saraçoğlu;nikel, antrasit ve gold aksesuarlarla zenginleştirdiği yeni sezon modellerini İnci - Gamze Saraçoğlu Sonbahar-Kış 2013/2014 koleksiyonuyla moda severlerin beğenisine sunuyor…

Kendine güvenen, sofistike kadınlar için hazırladığı koleksiyonlarda net çizgilere sahip tasarımlara imza atan Gamze Saraçoğlu, bu sezonda dayalın ve güçlü çizgileri ile moda severlerin karşısına çıkıyor. İnci Deri için farklı hayvan baskılı egzotik deri ve özenle seçilmiş renkleri kullanarak tasarladığı yeni koleksiyonunda yer alan ayakkabı, çanta ve kemerlerin birbirleriyle olan uyumu göze çarpıyor.

Sofistike şıklığı tercih eden kadınların koleksiyonu

Gamze Saraçoğlu Sonbahar-Kış 2013-2014 koleksiyonu bu sezon moda tutkunlarının arzu nesnesi olacak parçalar ile göz dolduruyor. Gamze Saraçoğlu, kadın giyim alanında engin tecrübesini İnci Deri için hazırladığı özel koleksiyona da yansıtıyor ve modern şıklığı kadınların beğenisine sunuyor. Koleksiyon  bu sezon hem  gece, hem de gündüz şık olmak isteyen tüm bayanların vazgeçilmezi olacak ayakkabı, çanta ve kemerlerden oluşuyor.

Egzotik deriler ile estetik ön planda…

Estetik tasarımların ön planda tutulduğu yeni koleksiyonda güçlü ve sofistike kadınlar için yepyeni modeller gözler önüne seriliyor. Devekuşu, anakonda ve kroko baskılı egzork deriler ile uyumlu süetlerden oluşan koleksiyonda özenle seçilmiş gold, antrasit ve nikel aksesuarlar ile zenginleştirilmiş tasarımlarda Gamze Saraçoğlu’nun güçlü kadın kimliği de ön plana çıkıyor.

İnci Deri tasarıma verdiği özeni de gözler önüne seriyor

Farklı renk alternatifleriyle özenle hazırlanan ayakkabı, çanta ve kemerler toplam 24 modelden oluşuyor. Koleksiyonda, bordo, yeşil, antrasit ve siyah renklerağırlığını hissettiriyor. Sezon trendleri göz önünde bulundurularak, şıklığına özen gösteren kadınlar için hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilerek sadece belirli İnci Deri mağazalarında satışa sunulan Gamze Saraçoğlu imzalı ürünlere, 20 Eylül itibariylesahip olabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL