Ana Sayfa Haberler Yeniyılı Kartopu Işıltısı Ile Karşılayın.

Yeniyılı  Kartopu Işıltısı Ile Karşılayın.

Kartopu 2014’ü, ürün grubunda yer alan 4000’i aşkın ürün çeşidi ile karşılayacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yılı karşılarken Kartopu’nun ışıltılı dünyası sizi sımsıkı saracak.

El örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından Kartopu, yeni sezona hızlı bir başlangıç yapmış ve   sezona 26 inovatif ürünle başlayarak, sektöründe bir ilke imza atmıştı. 2014’e merhaba diyeceğimiz şu günlerde Kartopu, yeni yılda ışıldamak isteyenleri Kartopu’nun yenilikçi dünyasına davet ediyor. Birbirinden farklı ürünlerden oluşan 4000’i aşkın ürün çeşidi ve zengin renk yelpazesi ile Kartopu, yılbaşında da ışıltınıza ışıltı katacak.

İstediğiniz ipliğe pul ekleme imkanı sunan Galaxy, birebir Kürk görüntüsü ve dokusu sunan,Tüm ipliklerinizi canlandıracak aksesuar ipliğiOpus, İplik ve Pul’un inanılmaz birleşimi Pulpiyel, Gerçek kürklere  taş çıkartacak ceketler ördürenZebra ve birbirinden eşsiz Aksesuar yelpazesi ile yeniyılın ışıltısını  Kartopu ile karşılayacaksınız.

Kartopu ürün grubunda yer alan 15 ürün grubundaki 4000’i aşkın ürün  ve aksesuar ile tüketicilerine 2014 yılında da yaratıcı alternatifler sunmaya devam edecek. 2014’ün ışıltımızı artırması dileği ile Kartopu ailesi olarak mutlu, sağlıklı, sımsıcak bir yıl diliyoruz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL