Ana Sayfa Haberler İvana Sert Matrıx İle Anadolu Yollarında!

İvana Sert Matrıx İle Anadolu Yollarında!

Matrix, Ivana Sert ile birlikte Anadolu’daki danışman kuaförleri ziyaret ederek kadınları baştan yaratıyor. “Stil Danışmanlığı” projesi kapsamında Hair Mafia Kuaför’de gerçekleştirilen özel lansmanda, İvana Sert’i yakın arkadaşları yalnız bırakmayarak destek verdi. Lansmanın ardından davetliler ve arkadaşları eşliğinde İvana Sert’in doğum günü bir kez daha kutlandı.

İvana Sert, L’Oréal Grubu bünyesinde yer alan Amerika’nın bir numaralı saç ve boya markası Matrix’in “Hayalindeki Sen Ol” sloganı ile kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Lansman gecesinde İvana Sert davetliler ile saç, güzellik ve moda üzerine sohbet ederken, diğer yandan gerçekleştirilen pratik saç modelleri uygulamaları ile davetlilere hoş anlar yaşatıldı. İvana Sert’e yapılan doğum günü sürprizi ile lansman keyifli bir parti partiye dönüştü.

Matrix İvana Sert ile Anadolu Yollarında…

Kadınların kendilerini özel hissetmeleri ve “kişiye özel ilgi” nin onlar için son derece önemli olduğu gerçeğinden yola çıkan Matrix, kadınların kuaför salonlarından mutlu ayrılmaları için İvana Sert ile birlikte “Stil Danışmanlığı Projesi” ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor.

İstanbul, Yozgat, Düzce, Nevşehir, Konya ve Mersin olmak üzere 6 farklı şehir ve kuaför salonunda değişiklik isteyen kadınları uzman kuaförler ve Ivana Sert ile buluşturacak olan Matrix, kişiye özel danışmanlık ile kadınlara saç, makyaj ve stil ile ilgili önerilerde bulunacak.

Kadınları baştan yaratacak olan Matrix kuaförleri ve İvana Sert ayrıca 2014 sezon trendleri hakkında da ipuçları verirken kadınlara doğru kıyafet seçimlerinden, kendilerine uygun saç rengi ve modeli konusuna kadar pek çok konuda danışmanlık yapacak. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL