Ana Sayfa Haberler Haremlique İstanbul’un Yeni Mağazası Zorlu Center’da Açılıyor

Haremlique İstanbul’un Yeni Mağazası Zorlu Center’da Açılıyor

Haremlique İstanbul, Zorlu Center’daki -bütün zamanların tasarımlarına- yolculuk yapılan yeni mağazasının kapılarını açacak. Mağazada, Haremlique İstanbul’un birbirinden şık özel koleksiyonları “Limited Edition” damgası ile yer alacak...

 

5 Kasım Salı günü İstanbul’un yeni alışveriş dünyası Zorlu Center’da açılacak Haremlique İstanbul’da  diğer tüm mağazalarından daha geniş bir ürün grubu yer alacak.

 

Haremlique İstanbul’un konfor, kalite ve gelenekselden hareket ve titiz bir işçilikle hazırlanan çağdaş tasarımlarının oluşturduğu ürünler arasında, yatak tekstil grubu, banyo tekstil grubu, masa tekstil grubu, kaşmir throw ile  dekoratif yastıklar, aksesuarlar, limited edition kumaşlar bulunuyor.

 

Güçlü bebek koleksiyonu

 

Yeni mağazayı Haremlique İstanbul’un diğer mağazalarından ayıracak bir diğer özelliği ise bebek bölümü olacak. Şimdiye dek açılan mağazalarda küçük bir koleksiyon olarak yer alan Haremlique Pour les petits grubu, Zorlu Center  mağazasında daha güçlü bir koleksiyonla, daha zengin bir sunumla yer alacak.

Ayrıca, kaftan & tunik, seyahat ve plaj çantaları, plaj havluları, şapka, peştamal ve pareoların yer aldığı Haremlique à la mer grubu da mağazada sergilenecek.

 

Zorlu Center’da dünyaca bilinen büyük markaların bulunduğu Bulvar katında, Koru kapısı B girişinde, 194 metrekare alana sahip olan Haremlique İstanbul’un mağaza tasarımı  Londra merkezli Flat C mimarlık ofisinin sahibi iki genç mimar Selim Bayer ve Bulut Cebeci tarafından gerçekleştirildi. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL