Ana Sayfa Haberler Başarılı tasarımcı niyazi erdoğan’ın inci deri erkeği için hazırladığı özel koleksiyonu çok özel bir lansmanla görücüye çıktı..

Başarılı tasarımcı niyazi erdoğan’ın inci deri erkeği için hazırladığı özel koleksiyonu çok özel bir lansmanla görücüye çıktı..

Başarılı tasarımcı niyazi erdoğan’ıninci deri erkeği için hazırladığı özel koleksiyonu çok özel bir lansmanla görücüye çıktı..

Her sezon hazırladığı erkek koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Niyazi Erdoğan, İnci Deri için hazırladığı yeni sezon koleksiyonunu dün gece Room Teşvikiye’de yapılan özel bir lansmanla görücüye çıkardı. Büyük Hun İmparatorluğu’nun güçlü hükümdarı Atilla’dan ilham alan Erdoğan, 10 parçadan fazla oluşan ayakkabı-bot koleksiyona ek olarak, koleksiyon parçalarına uygun çanta, kemer ve bileklikler de tasarladı. İki sezondur İnci Deri için özel koleksiyonlar hazırlayan Niyazi Erdoğan, yeni koleksiyonunda günün her saatine uygun klasik ve casual modeller ile İnci Deri erkeğini uzun bir yolculuğa çıkarıyor.

İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş ve başarılı tasarımcı Niyazi Erdoğan’ın ev sahipliğinde dün gece gerçekleştirilen lansmana; Deniz Marşan, Başak Dizer Fransez, Deniz Berdan, Özgür Masur, Duygu Akdeniz, Didem Soydan, Ayşe Tolga, Lara Sayılgan, Umut Eker, Hakan Öztürk, Oben Budak, Alex Kokoskeriya, Mehmet Yücebaşoğlu gibi tanınmış simalar katıldı.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL