Ana Sayfa Haberler Yeni Sezonun Rengi Mavi...!

Yeni Sezonun Rengi Mavi...!
Yeni Sezonun Rengi Mavi.
 
Modacıların 2014 kış defileleri ile birlikte, gardıropları dolduracak renkler belli oldu. Moda haftalarında karşımıza sıklıkla çıkan yeşil, kobalt mavi, pastel tonlarındaki maviler ve lacivert renklerin dışında ateş tonlarındaki kırmızılar, şarap rengindeki bordolar ve morun koyu tonları dikkat çekiyor.Takı tasarımcısı Yeşim Arslanbek, Crysellas kış koleksiyonunu hazırlarken, maviden vazgeçemeyen moda severler için mavi rengi sıklıkla  kullandığını, buna ek olarak siyah tutkunları için çok özel parçalar hazırladığını söylüyor ve bu kış moda olan renklerden bahsediyor.
 
Kobalt Mavi Göze Çarpıyor
 
2014 kış sezonunda modacıların favori rengi denilebilecek renk olan kobalt mavi, yıllardır kışın kullanılan koyu renklerin aksine ezberleri bozuyor. Birçok renk ve desenle uyum gösteren kobalt mavi, kışın parlak ve canlı renkler tercih edenlerin favorisi olacak. Crysellas kış koleksiyonunda mavi tonlara yer veren Yeşim Arslanbek, yazın başlayan mavi modasının kışın da birkaç farklı ton ile devam edeceğini belirtiyor ve mavi renk kıyafetlerin kahverengi veya siyah renklerde takılarla kombinlendiğinde şık bir görüntü yakalanacağını belirtiyor.
 
Yeşilin Sonbahar Tonları…
 
Modacıların mavi dışında sıklıkla kullandıkları bir diğer renk olan yeşilin sonbaharı çağrıştıran tonları da 2014 kış modasının belirgin renkleri arasında yerini aldı. Arslanbek, zümrüt yeşilinden tutunda ıhlamur yeşiline kadar birçok tonun kullanıldığı kış modasında, yeşilin dikkat çeken renklerden biri olduğunu söylüyor ve yeşil renklerdeki takıların aynı zamanda enerjiyi yüksek tuttuğunun da altını çiziyor. 
 
Siyah- Beyaz Akımı Devam Ediyor…
 
Crysellas markasının yaratıcısı Yeşim Arslanbek yazdan beri süren siyah-beyaz uyumunun yükselişe devam ettiğini belirtiyor ve sözlerine şu şekilde devam ediyor: ‘ Bu sezon sıkça kullanılan siyah-beyaz ile birlikte kış mevsiminin insanlarda yarattığı düşük enerji yükseliyor. Beyaz kıyafetler siyahlarla kombinleniyor ve ortaya aykırı bir görüntü çıkıyor. Metalik siyah takılarla kıyafetinizi tamamlayarak istediğiniz şıklığa ulaşmanız mümkün.’ diyor. Crysellas kış koleksiyonu için web sitesini ya da facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. www.crysellas.com 
 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL