Ana Sayfa Haberler Hediye Tercihleri Değişiyor..!

Hediye Tercihleri Değişiyor..!

Hediye Tercihleri Değişiyor..

Özel gün ve bayramlarda küçük jest ve hediyelerle sevdiklerimizi mutlu etmek isteriz. Günümüzde tebrik ve iyi dilekleri sunmak için akla gelen hediye seçenekleri arasında ilk sırayı; hem duygulara hem damağa hitap eden, kişi ve kurumların tercihlerine göre özel olarak da hazırlanabilen, el yapımı, eşsiz lezzette organik çikolatalar aldı. Üretimindeki artış ve doyumsuz tadıyla günlük alışkanlıklarımızın vazgeçilmezi haline gelen çikolata,  artık özel günlerin de vazgeçilmezi haline geldi.

Kurumlarda Hem Duygulara Hem Damağa Hitap Etmek İstiyor…
Ortalama 3,1 milyar dolarlık bir ciroya ulaşan çikolata pazarının yüzde 10’luk bir büyümeye sahip olduğunu belirten Evvie Chocolate Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Görgülü Ekinci, günümüzde kişi ve kurumların, önemli gün ve bayramlarda eşya ya da aksesuar hediye etmek yerine eşsiz lezzetlere sahip, el yapımı çikolatalar hediye ederek, hem duygulara hem de damağa hitap etmeyi tercih ettiklerini söyledi.

Bir Isırıkla Gelen Mutluluk Hiçbir Şeye Değişilmez…
Özel gün ve kutlamalarda hediye seçimi konusunun sıkıntı olduğuna ve seçimlerin her zaman çok da isabetli sonuçlanmadığına değinen Evvie Chocolate Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Görgülü Ekinci,  her geçen gün ihtiyaçlarla birlikte, yeni trend ve beğenilerinde hızla değiştiğine dikkat çekiyor. Şebnem Görgülü Ekinci,  “ hediye seçiminde her zaman karşı tarafı memnun etmek, ihtiyaç ve beklentiye seçim yapmak çokta mümkün olmayan riskli bir süreçtir.  Evvie Chocolate olarak biz, özel ve benzersiz lezzetteki doğal ham maddelerden imal ettiğimiz el yapımı çikolataların hem duygulara hem de damağa hitap etmesiyle her zaman risksiz ve memnuniyet verici bir seçenek olmayı müşterilerimize vadediyoruz” açıklamasında bulundu. El yapımı, özel bir çikolata hediye etmenin incelikli ve zarif bir düşüncenin ürünü olduğunu belirten Ekinci,  çikolatadan alınan bir ısırıkla gelen mutluluk ve yüzde yarattığı muhteşem gülümseme hiçbir şeye değişilemez dedi.

Lezzeti; Organik Ürünlerde Gizli…
Kişi ve kurumların tercih ve beklentilerine göre özel olarak reçetelendirilmiş; farklı şekil, boyut ve görüntüde, benzersiz orijinal çikolatalar ürettiklerini belirten Evvie Chocolate Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Görgülü Ekinci,  ürünlerinde dünyanın en kaliteli kakao üreticisi olan Fransız Valrhona’nın ürünlerini kullandıklarını belirtiyor. Ekinci, ayrıca Evvie Chocolate ürünlerinin lezzetini içindeki organik tereyağı, organik krema, organik mevsim meyveleri, kuru yemiş ve baharatlardan geldiğini ve her bir çikolatanın el emeği göz nuru zahmetli bir süreç sonucu ortaya çıktığını sözlerine ekliyor. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL