Ana Sayfa Haberler Sonbaharın hüznünü favori’nin çiçekli takılarıyla dağıtın..

Sonbaharın hüznünü favori’nin çiçekli takılarıyla dağıtın..

Sonbaharın hüznünü favori’nin çiçekli takılarıyla dağıtın

Sonbahar ayları, belki de duyguların da en yoğun yaşandığı dönemdir. Favori de sonbahar ve aşk arasındaki bu sıcak ilişkiden ilham alan yeni bir takıyı hazırladı.

Sonbaharın gelişi ve kalplerde yarattığı coşkudan hareketle hazırlan bu takılar, göz kamaştırıyor. Sonbaharın hüznünü çiçekli takılarıyla renklendiren Favori, kadın ruhunu takılarında yansıtıyor. Favori’nin çiçekli tasarımından oluşan kolye, yüzük ve küpe sonbaharın hüznünü alırken sizlere yepyeni bir hava katmaya hazırlanıyor. Üstelik, her kıyafet ile kombin edilebilme özelliği taşıyan bu tasarımlar, kadınların acaba bu kıyafetle hangi kolyeyi, küpeyi ya da yüzüğü taksam sorusunu da ortadan kaldıracak.

Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Ürünleri incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL