Ana Sayfa Haberler Twıst’in ‘mını’ kampanyası bayram boyunca devam edecek ..

Twıst’in ‘mını’ kampanyası bayram boyunca devam edecek ..

Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist, 2013-2014 Sonbahar Kış sezonunu dolunay ışığıyla aydınlatırken, sezonun en dikkat çeken projelerinden ‘MINI’yi bayram boyunca sürdürüyor.

Yeni sezona ‘MINI’ bir sürprizle merhaba diyen Twist, 20 Kasım tarihine kadar Twist mağazalarından ve www.twist.com.tr online satış sitesi üzerinden yapacağınız her 200 TL’lik alışverişlerinize bir çekiliş hakkı veriyor. Kampanyanın sonunda ise bir şanslı Twister özel tasarım MINI’nin sahibi oluyor.

Bayram alışverişlerini eğlenceli bir serüvene dönüştürmek isteyenler için kampanya kapsamında hediye edilecek olan MINI ve daha birçok sürpriz de İstinye Park ve Bağdat Caddesi Twist mağazalarında modaseverleri bekliyor. Siz de Twist mağazalarını ziyaret ederek hem özel tasarım MINI’yi hem yakından görebilir, hem de Twist’e özel tasarlanan MINI sweatshirtlerine sahip olabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için sizi mağazalarımıza, on-line shop’a ve www.facebook.com/twist.turkiye adresine bekliyoruz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL