Ana Sayfa Haberler Forum Fashion Week başlıyor...!

Forum Fashion Week başlıyor...!

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Forum Fashion Week, 27 Eylül gecesi muhteşem bir defileyle açılıyor. Moda ve alışveriş tutkunları, 28-29 Eylül’de Marmara Forum ve Forum İstanbul’da yerli ve yabancı en moda markalar, ünlü top modeller ve modaya yön veren stil ikonlarıyla buluşuyor.

İki gün boyunca bir defileden diğerine koşmak, özel atölye çalışmalarıyla modaya dair ipuçlarını modaya yön veren isimlerden öğrenmek, ‘Alışveriş Gecesi’nde özel indirim ve fırsatların tadını çıkarmak için sizi de Marmara Forum ve Forum İstanbul’a bekliyoruz… Açılışı, 27 Eylül akşamı Pera Palace Hotel’de gerçekleşecek muhteşem bir defileyle yapılacak olan Forum Fashion Week, 28-29 Eylül tarihlerinde Marmara Forum ve Forum İstanbul’da moda rüzgârları estirecek.

Marmara Forum’da Hande Yener, Lady Gaga kıyafetleri ile podyumda...

Marmara Forum’da 28 Eylül Cumartesi günü moda dünyasının önde gelen isimlerinden Ece Sükan, saat 14.30’da moda severler için ‘Sezon trendleri ve stil önerileri’ konulu bir atölye çalışması düzenleyecek. 2013 Sonbahar-Kış sezona dair ipuçları da verecek Sükan, Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da beğenilen stilinden de bahsedecek. Saat 15.30’da sesinin yanı sıra güzelliğiyle de tüm dikkatleri üzerinde toplayan Hande Yener podyuma çıkacak ve Lady Gaga’nın en çok hatırlanan performanslarında giydiği iki kıyafeti taşıyacak. 19:00’da Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının sunulacağı defilede ise DJ kabininde ünlü güzel Ayşe Hatun Önal eşlik edecek.

Chloe ve Carlos Forum İstanbul’da aynı podyumda…

Forum İstanbul’da ise Forum Fashion Week heyecanı 28 Eylül Cumartesi başlayacak. Saat 17.00’da gerçekleşecek defilede, Serdar Ortaç’ın güzelliğiyle göz kamaştıran nişanlısı Chloe Loughan ve son yılların gözde yakışıklılarından Carlos Martin podyuma çıkacak. Saat 18.00’da ise ekranların en çok izlenen moda programı ‘Bugün Ne Giysem?’in renkli yüzü, Türkiye’nin en önemli organizasyonlarının değişmez koreografı Uğurkan Erez ve Best Model of the World ikincisi ünlü model ve oyuncu Irmak Atuk ile moda üzerine sohbet edecek.

Çağla Şikel 29 Eylül Pazar Forum İstanbul’da

Forum Fashion Week’in ikinci gününde ise Forum İstanbul’da saat 15.00’da  ünlü manken, oyuncu ve sunucu Çağla Şikel, moda severlere özel bir atölye çalışması düzenleyecek.

Ahu Yağtu yılların eskitemediği vintage parçaların hikayelerini Didem Soydan ile anlatıyor...

Marmara Forum’da Forum Fashion Week heyecanı ikinci gün de devam edecek; 29 Eylül Pazar günü moda dünyasının en beğenilen isimlerinden Ahu Yağtu ve Didem Soydan saat 16.00’da düzenleyecekleri ‘Yılların Eskitemedikleri’ atölyesiyle vintage parçaları günümüze uyarlamanın ipuçlarını moda severlerle paylaşacak.

Tüm Forum’ları moda fırtınası sarıyor…

Forum Fashion Week kapsamında Forum Trabzon’da Tülin Şahin, Uğurkan Erez ve Irmak Atuk, Forum Çamlık’ta Özlem Yıldız ve Cemil İpekçi, Forum Mersin’de Tülin Şahin; Forum Bornova ve Forum Kayseri’de Ivana Sert, Forum Aydın’da Nur Yerlitaş moda tutkunları ile buluşarak, yeni sezon trendlerini aktaracak ve atölye çalışmalarına katılacaklar. Forum Alışveriş Merkezleri’nde heyecan bunlarla da bitmeyecek; düzenlenecek ‘Alışveriş Gecesi’ ile belirlenen saatler arasında ziyaretçiler en büyük moda markalarına en özel indirimlerle Forum Alışveriş Merkezleri’nde bululaşacak.
 

  28 Eylül Cumartesi 29 Eylül Pazar
Marmara Forum 14.30:  Ece Sükan ile Workshop / Sezonun Trendleri ve Stil Önerileri

15.30: Hande Yener Podyumda

19.00: Sonbahar – Kış Koleksiyon Defilesi & Ayşe Hatun Önal DJ Kabininde
14.00: Çocuk Markaları Defilesi

16.00: Ahu Yağtu ve Didem Soydan ile Workshop /

Yılların Eskitemedikleri
Forum İstanbul 15.00: Sonbahar – Kış Koleksiyon Defilesi

17.00: Carlos Martin ve

Chloe  Loughan Podyumda

18.00: Uğurkan Erez ve Irmak Atuk ile Moda Sohbetleri
14.00: Çocuk Markaları Defilesi

15.00  Çağla Şikel ile Workshop /

Stil Üzerine

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL