Ana Sayfa Haberler Efsane, Okula Geri Döndü...!

Efsane, Okula Geri Döndü...!

Efsane, Okula Geri Döndü

Kaykayın efsanevi markası Vans, okula geri dönüyor. Kaliforniya’nın asi çocuğu, bu kez okul koridorlarını işgal etmeye hazırlanıyor. desen ve dokularla karşılıyor. Okul koridorlarında çığır açmaya hazırlanan Vans ürünleri, tarz sahibi öğrencilerin yıl boyu vazgeçilmezi olacak.

En asi klasik;  Old Skool
Alternatif renk seçenekleri ile Old Skool Side Strap modeli, bu senenin Erkek      Classics Koleksiyonu'ndazengin bir renk paleti ile önemli bir yere sahip. Her birini gerçek ve favori Vans klasikleri üzerinde bulabileceğiniz popüler renk seçimleri arasında hurma turuncusu, Biscay yeşili, çelik grisi ve parlak mavi bulunuyor.

Van Doren’da bu sezon…
Old Skool II sırt çantaları canlı renk ikilileri ile geri dönüyor ve  renkli Navy Hawaiian ve kırmızı dama gibi geleneksel Vans aksesuar ve Vans Classics ürünlerine gönderme yapan baskılarla bu sezonda yerlerini alıyorlar.

Okul koridorlarına hükmeden modeler…
Vans, Krochet Kids ile Peru'ya özgü el örgüsü kumaşları kadın koleksiyonundaki iki popüler  Surf Sider modeline, Mohikan ve Rata Mid stillerinde karşımıza çıkıyor. Üstelik bu renkli dünya yalnızca ayakkabılar ile sınırlı kalmıyor. Bu sezon ilk defa kadın sırt çantası modelinde de Krochet Kids örgüsü kullanılıyor. Ayrıca özel, elle imzalanmış etiket ve online profil sayesinde kişisel Krochet Kids modeli üzerindeki kroşeyi tasarlayan kadın ile kişisel iletişime geçmeye imkan sunuyor.

Renk skalasında sınır tanımayan model; ERA
Vans California Koleksiyonu’nun vazgeçilmez elemanları Era ve Era 59 farklı renk ve doku alternatifleri ile herkesin kalbini kazanıyor. . Renk slakasında çığır açan her iki model de Vans severlerin bu sezon sahip olmak isteyecekleri ürünler içeriyor.

Kids Classics okul için hazır!
Her zaman popüler Kids Classics serisi bu sezonda büyük dişlere sahip korkutucu olanlardan tutun sevimli ve tüylülere varan yepyeni modellerle geliyor. Henüz emekleyenler için ise şirin bir panda ve kükremeye hazır kürklü bir aslan olmak üzere iki ekstra seçeneğe sahip.

Çocukluktan Asi!
Geleceğin kaykaycıları ve Vans severleri için üretilen Slip-On’lar ve Old Skool’lar bu yıl kreşler ve ana okullarını şenlendirecek.
Vans ruhunu yaşayan, özgürlük, yaratıcılık ve heyecan duygusunu küçük yaşta çocuklarına aşılamak isteyen, Vans tutkunları bu minik koleksiyona kayıtsız kalamayacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL